1711
1714
عنوان

من کاری به رختخواب پهن توسایت ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 50 پست

[QUOTE=] همسرتون اذیت نمیشن؟ بنظر من به خودتون تلقین کردین [/QUOTE]

@نی_نی_یار_شب‍ 

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
اینی که گفت همسرتون چی شدکی بو سرزنشش کردین همه😐من حواسم نبود چی شد

اقاس

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
نیاد یه غم دیگه داری من همش نگرانم نکنه دارم یائسگی زوردس میگیرم.

نه بعد زایمان تاچندماه همین مدلی بچت چندماهشه

.وزن اولیه 60.وزن فعلی 58/750.وزن هدف 50 .😌قد157.شروع از 1اردیبهشت99😍😍😍

فروش خطوط رند٠٩١٢صفروكاركرده...ارسال به سراسر ايران ٠٩١٢١٠٠٠٥٠٧

كليك كنيد

اقاس

خاک عالم تو سرش 😑😑

کدوم کاربر بود ؟؟

پستشو پاک کرده 😁😑😑😂😂

میترسم از زنایی که شرم و حیا ندارن....اینای که هر روز با یکی می پرن....اینای که بخاطر یه مرد دیگه تو مجازی هزارتا دروغ به شوهرشون میگن...اینای که از احساسات بوی نبردن....اینای که ظرافت زنونه ندارن... اینای که بد دهنن...اینای که شیطنتو با هرزگی اشتباه گرفتن....میترسم از زنایی ک دیگه زن نیستن..خانم نامحترم...خیلی بیشتر از اینا می ارزی قدر خودتو بدون....چطوری روت میشه سر سفره شوهرت بشینی ...چطور روت میشه تو چشمای فرزندانت نگاه کنی...سر به بالین شوهرت میزاری از در خونه رفت بیرون اینجا خودتو گم میکنی و فاز روشنفکری برمیداری و اون مهر تعهد به شوهرت که پای سند ازدواجت و دلت و بود میبوسی میزاری کنار ....زیباترین چیز قبل از هر چیزی برای یه فرد متاهل تعهد تو زندگیشه.....واقعا چی شد زنا حیاشون و از دست دادن ....زن بی حیا از هزار تا مرد کفتار صفت ترسناک تره ....تو این ماه مبارک کاش توبه کنن و برگردن... خدا آغوشش بازه البته اگه بنده هاش به درجه ای از لجنی نرسیده باشن که خودشونو گم کنن و اصلا خدا رو نشناسن ....حال و روزتون و گردن هیشکی نندازین ...همه آدمای بد تاوان بدی هاشون و میدن اینجوریام نیست که یکی حق مادری رو زیر پا بزاره حق همسری رو لگد مال کنه خدا بگه عیب نداره حالا تو برو با عشقای هر روز یکی دل و قلوه تو بده 😒😒
1713
1665
اینکه غصه ندارم فقط وقتش که میشه به همسرت بگو یه دقیقه وقت بزار پری م عقب افتاده 

وای چه حس بدی خدانیاره واقعا😳

.وزن اولیه 60.وزن فعلی 58/750.وزن هدف 50 .😌قد157.شروع از 1اردیبهشت99😍😍😍
1436
1651