1676
1605

برای بار اول پودر موبر گرفتم همسرم گفت من بلدم تو سربازی درست کردم چند بار یکم آب ولرم حموم ریخت توش داد بهم.من زدم ببخشبد زیر بغل رو باز خوب تمیز شد .ولی ساق  پاها اصلااااا دست هم  یه تیکش رو تمیز کرد.قسمت رون هم یکم تمیز کرد.اشتباه کجا بوده😐بعد اینکه از ته بر میداره یا مثل مال من یکم نیش میمونه توش؟؟برای پاک کردن موها باید از کاردک استفاده میکردم؟؟ببخشبد سوالام زیاده منم پر مو.مارکش دپی بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

حتما زیاد آب ریختی  منم یه بار زیاد آب ریختم خراب شد مجبور شدم یکی دیگم اضافش کنم 

آرہ ھم کاردک می شه ھم میشه بشوری 

خوش حال می شم بتونم توی انتخاب درست لوازم آرایش💄 و بهداشتی🧴و مراقبت از پوست💆🏻‍♀️زیباتون کمکتون کنم🥰

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

عزیزم موادت خیلی  شل و ابکی نشه تقریبا سفت

بعد هر جاهم ک میزاری صبر کن که خشک بشه بعد با کاردک از پوستت جداش کن

هر روزم اشکه😞 هر روزم گریه😭،برای اینکه حال دلم خوب بشه برام صلوات میفرستید؟خدا خیرتون بده
1522

پوست باید خشک خشک باشه .چون پر مویی احتمالا موهات ضخیمم هست یکم بیشتر بزار بمونه وقتی که کامل خشک شد با حرکت دورانی دست خمیرو پاک کن اگه دیدی پاک میشه موها ادامه بده اگه نه بزار باز بمونه بعدم برو زیر اب بازم با دست موهارو در بیار

غلیظ باید درست کرد 

قشنگ هم رو پوستت ماساژ بده به خورد موها بره

برای برداشتن هم کاردک استفاده میکتم

من از پودر سنتی استفاده میکنم عالیه 

منم پر موئم از این بسته بندی ها اصلا نمیبرد 

رسید روزهایی که حتی شبهاش هم.روشنه👍
پوست باید خشک خشک باشه .چون پر مویی احتمالا موهات ضخیمم هست یکم بیشتر بزار بمونه وقتی که کامل خشک شد ...

خشک خشک بود .اره ضخیم هست والله خیلی هم موند 

1665
غلیظ باید درست کرد  قشنگ هم رو پوستت ماساژ بده به خورد موها بره برای برداشتن هم کاردک استفاده ...

آخه اونا  که خیلییی بو داره تو آپارتمان

بدنت نباید خیس باشه با آبگرم باید درست بشه مثل خمیر شل باشه اثر نمیکنه 7دقیقه بمونه لایه نازک نکش دیدی موها یکم حالت چروکیده شدن بشور در ضمن حداقل باید یکسانت مو باشه 12روز نزده باشی 

آنا.......چیخاتمارام محبتین یادیمنان                                             لای لای سَسون قولاقیمدا ساخلارام......
آخه اونا  که خیلییی بو داره تو آپارتمان

اره منم تو اپارتمانم

بعد حموم در بالکن باز میکنم بو بره 

نزدیک ۳ ساله استفاده میکنم الان دیگه ب بوش عادت کردم واقعا بنظرم بد نیست 😅 اما بخاطر بقیه بازم در و باز میکنم 

بدنت نباید خیس باشه با آبگرم باید درست بشه مثل خمیر شل باشه اثر نمیکنه 7دقیقه بمونه لایه نازک نکش دی ...

خشک بود بدنم. نه  موهام بلند بود تقریبا.من دستم دستکش کردم با دست مالیدم به تمام پاها نرفت 😑

اره منم تو اپارتمانم بعد حموم در بالکن باز میکنم بو بره  نزدیک ۳ ساله استفاده میکنم الان دیگه ...

میگن خاصیت داره  نوره

اعصابم خورد شد .  همیشه از پر مویی رنج میبرم😢

منم همین اوضاع و احوالمه البته خداییش الان بعد ۳ سال استفاده از پودر سنتی خییییلللیییی نسبت ب اول موهام نازک تر  شده 

مقدارش همونه اما خیلی نازک تر شده

اولا موادت به حالت خمیری شکل و سفت باشه تقریبا نه اونقد سفت که اصلا کشیده نشه

دوما بدنت کاملا باید خشک باشه وقتی میزنب موادو

سوما کاردک اغلب خودشو دارن دستکش استفاده کن حتما که ناخناتو خراب نکنه

1651