2726
عنوان

😬😬خیلی پروتر از این حرفام 😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 58 پست
خداروشکر خب چیزی نیست بخدا قسم باور مکنی منم از صب نفس کم میارم ساعت ۹ و ایناگفتم الان میتوپم کامل ن ...

ای خدا خیلی بدبختیم خدا ب دادمان برسه

Mylovesam20 سابقم نی نی یار لطف کرد کاربریمو بخاطر نظری ک دادم ترکوند 😂😂🙄کاربر قدیمم 
ای خدا خیلی بدبختیم خدا ب دادمان برسه

اره والا چیزی نیست ولی اب و هوا هم هست یبار گرم میشه یبارسرد

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره والا چیزی نیست ولی اب و هوا هم هست یبار گرم میشه یبارسرد

یهار کی میشه ای ویروس بگن دیگه تمام شده

Mylovesam20 سابقم نی نی یار لطف کرد کاربریمو بخاطر نظری ک دادم ترکوند 😂😂🙄کاربر قدیمم 
یهار کی میشه ای ویروس بگن دیگه تمام شده

گفتن تابستان کم میشه خدا لعنت ای چینی کثیفا کنه اخه مار و خفاش بخورین لامصبا گازولک میخوردین حداقل😂

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
2728
گفتن تابستان کم میشه خدا لعنت ای چینی کثیفا کنه اخه مار و خفاش بخورین لامصبا گازولک میخوردین حداقل😂

😁ولا اخه کسی مورچه خوار مخوره خداهاوار 

😁ولا اخه کسی مورچه خوار مخوره خداهاوار 

😂😂😂 🤢🤢

تو هم ترکیدی ؟؟؟ ای لعنت به اون تاپیک کذایی😂😂😂 من آی پی مو قطع کردن لامصب😂 

سلام اره نابودم کردن 😂😂😂چی بود اسم قبلیت

من پست گذاشتم تو هم ریپلای کردی ، دو تامون نابود شدیم

باید هیچی نگیم خیلی بدبختیم بخدا