2733
2734
عنوان

😬😬خیلی پروتر از این حرفام 😁😁😁

869 بازدید | 58 پست

نی نی یار فکر کردی بترکونی دیگه نمیام 😬😬😬😬😬 @mylovesam20‍ ‍ سابقم 

Mylovesam20 سابقم نی نی یار لطف کرد کاربریمو بخاطر نظری ک دادم ترکوند 😂😂🙄کاربر قدیمم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پهلوان

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2731

اینجوری نگو بازم  میترکونت

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
تخصص خیلی عجیبی دارن برای ترکاندن 😊😊😊

سلام اجی 

چراااا😨😨😨

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
سلام عشقم کوره درباره رای قسه کردم 😁

😂😂😂😂 😂😂 چ وتی  بویشه نی نی یار۵ شاید کاربریت هاتو 😂

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
😂😂😂😂 😂😂 چ وتی  بویشه نی نی یار۵ شاید کاربریت هاتو 😂

فک نکن قسه و ای رژیمه کردم 😂😂😂😂

Mylovesam20 سابقم نی نی یار لطف کرد کاربریمو بخاطر نظری ک دادم ترکوند 😂😂🙄کاربر قدیمم 
2706