2733
2739

مثلا برید یه جا یه نفرو ببینید ازش خوشتون بیاد؟ غریبه😐

چند بار شده؟  تا چه مدت بهش فکر میکردید؟ 😁

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

نوچ نشده

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان مجردم هر خوشگلی رو که ببینم ازش خوشم میاد😂😂😂بعد از ده ثانیه کلا یادم میره کجا دیدمش

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2728

من الان مجردم هنوز 

اره به نظرم خیلی چیز طبیعیه  

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

من مجردم.تو خیابون یبار برام پیش اومد.از خیابون رد میشد منم رد مبشدم منو نگاه نکرد ،دیدمش پیش خودم گقتم وایی چ خوبه.بعد ک هرکدوم رفتیم ی سمت دیگه دیدم یکی میگع خانوم خانوم.منم با تعجب برمیگردم میگه میشه بیشتر باهم اشنا شیم

2738

یکی رو دیدم یکبار.   چهرش به دلم نشست 

دیگه ندیدمش

فقط تا یک روز تو ذهنم تصورش میکردم 

دیگه فراموشش کردم 

بعد از دوماه یه خانواده غریبه اومدن خواستگاریم 

همون همون خودش بود 

الان شوهرمه

تو سالن انتظار بیمارستان بودم بعد یه پسره چشم ابرو مشکی قد بلند و جوون به چشمم خورد خیلی بدلم نشست خیلی هم باحیا بود دوست داشتم مال من باشه😕😬🤣

اما الان قیافش یادم نی اصلااا فقط میدونم دلنشین بود

2706