2410
2553

میسلار واتر نیوساد

ژل شست وشوی سینره

تونر ویتامین سیگل

مرطوب کننده فیکس دوکس

اینا خوبن؟؟کسی استفاده کرده؟؟

پوستمم چربه

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

تونر سیگل برای پوست چربی که حساس نباشه خوبه. باید بزنی تا ببینی به پوستت میسازه یا نه

فیس دوکس استفاده کردم و راضی بودم

بقیه رو مصرف نکردم تاحالا

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تونر سیگل برای پوست چربی که حساس نباشه خوبه. باید بزنی تا ببینی به پوستت میسازه یا نه فیس دوکس ا ...

ممنونم عزیزم که وقت گذاشتی سوال بعدیمم میشه جواب بدی؟؟پست اول هست

2720
بعد بچه ها میسلار واتر و تونر رو با پنبه میزنن؟؟😐 من تاحالا استفاده نکردم

با پد بزنی بهتره. پنبه خیلی مایع رو جذب خودش میکنه. پد ایپک خوب و به صرفه است. اگه تونر رو با پنبه میزنی اندازه یه نخود کوچولو بردار که بیشتر مایع تونر به پوستت برسه تا جذب پنبه شه

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙

دوستان یه میسلار مناسب چشم و صورت به من معرفی کنید که گرون نباشه

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2714
عزیزم میسلار واتر نیوساد خیلی خوبه ولی... تونر سیگل رو پیشنهاد نمیکنم. چون الکل داره نوع پوست ...

پوستم چربه عزیزم

دوستان یه میسلار مناسب چشم و صورت به من معرفی کنید که گرون نباشه

میسلار نیوساد تو نظرات دیجی کالا که همه تعریف میکردنن

چندتا پیج نقدم دیدم همشون تعریف کردن

قیمتشم ۵۴تومن حدودا

من میسلار واتر بایودرما میزنم مخصوص پوست حساس.هم با پنبه میتونی بزنی هم با پد ارایش پاک کن

عزیزم میسلارو میزنیم به پد و بعد صورتمونو باهاش پاک میکتیم درسته؟

تونرم با پد میزنین؟

پوستم چربه عزیزم

اینا رو بهت پیشنهاد میدم.

میسلارواتر نیوساد

بهتره از شوینده فاقد الکل، فاقد سولفات و فاقد صابون استفاده کنی.

این خیلی خوبه.

(ژل شستشوی یونی لد مخصوص پوستهای نرمال تا ترکیبی)

تونر هالیوود استایل مدل whitening

آبرسان و مرطوب کننده هم معرفی کنم؟

با پد بزنی بهتره. پنبه خیلی مایع رو جذب خودش میکنه. پد ایپک خوب و به صرفه است. اگه تونر رو با پنبه م ...

اهان ممنونم عزیزم این پد رو میخرم واسه میسلار واتر

اما واسه تونر پد آرایش پاک کن فکر نکنمم خوب باشه

اهان ممنونم عزیزم این پد رو میخرم واسه میسلار واتر اما واسه تونر پد آرایش پاک کن فکر نکنمم خوب باشه

آره آرایش رو با پد پاک کن، تونر رو با پنبه کوچولو بزن به پوستت

2706