2726
عنوان

میترسم تو این اوضاع کرونایی برم دانشگاه😰😥

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 19 پست
منم واسه داداشم میترسم .هم اتوبوس  سوار میشه هم مترو ...میگفت تو مترو ی زنه همینجوری افتاد زمین ...

کدوم شهر منم خیلی میترسم

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن یه زمانی بیماری اومده بود اینو بعد نماز صبح همه میخوندن نجات پیدا کردن

اون زمان گلم همه نماز صبح میخوندن اما حالا که...

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌
2728

من شوهرم راننده واحده😤فردا خودمم نوبت دکتر دارم سونوگرافی حتما باید برم کسی هم نیست دخترمو بگیره بلید ببرمش خدا کمکمون کنه میترسم خودمم زندگی قرنطینه کنم پس شوهرمو یه لقمه نون خوردن باید چه کرد 😤

وتو تمام منی ❤برای داشتنت لبریز از عشق تو ام ❤تو آمدیی شدیی تمام من دخترم❤❤❤❤❤❤❤❤