2410
2553

خودشم من با اتوبوس میرم و میام . واسه رفت و برگشت ۴ بار اتوبوس سوار میشم .

فقط امیدوارم استادا تشکیل نکنن کلاسارو😰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ای خدااااااا خودت مراقبمون باش😭

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

من مامانم نمیزاره از بالکن نگا کنم چ برسه برم بیرون😂میگ بدرک اصن درساتم بیوفتی مهم نیس

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2714

منم واسه داداشم میترسم .هم اتوبوس  سوار میشه هم مترو ...میگفت تو مترو ی زنه همینجوری افتاد زمین اومدن بردنش

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

من انروز رفتم بازار کاش قلم پام میشکست😢

البته مجبور بودم باید میرفتم از وقتی اومدم همش حس میکنم گلوم درد میکته بدنم کوفته شده کرونا گرفتم😢

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
من انروز رفتم بازار کاش قلم پام میشکست😢 البته مجبور بودم باید میرفتم از وقتی اومدم همش حس میکنم گل ...

وای منم همینطور گلو درد شدید گرفتم😨

از من گذشت و من نیز از او بگذرم ولی با چون منی به غیر محبت روا نبود😔
2706