1676
1605

خودشم من با اتوبوس میرم و میام . واسه رفت و برگشت ۴ بار اتوبوس سوار میشم .

فقط امیدوارم استادا تشکیل نکنن کلاسارو😰

من تورکم ایرانیـام...آذربایجانیـام💃🏻💃🏻💃🏻

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

ای خدااااااا خودت مراقبمون باش😭

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
1522

منم واسه داداشم میترسم .هم اتوبوس  سوار میشه هم مترو ...میگفت تو مترو ی زنه همینجوری افتاد زمین اومدن بردنش

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
1668

من انروز رفتم بازار کاش قلم پام میشکست😢

البته مجبور بودم باید میرفتم از وقتی اومدم همش حس میکنم گلوم درد میکته بدنم کوفته شده کرونا گرفتم😢

چِه کَج رَفتاری اِی چَرخ...💔
من انروز رفتم بازار کاش قلم پام میشکست😢 البته مجبور بودم باید میرفتم از وقتی اومدم همش حس میکنم گل ...

وای منم همینطور گلو درد شدید گرفتم😨

از من گذشت و من نیز از او بگذرم ولی با چون منی به غیر محبت روا نبود😔
من انروز رفتم بازار کاش قلم پام میشکست😢 البته مجبور بودم باید میرفتم از وقتی اومدم همش حس میکنم گل ...

انشالله ک نگرفتی . حتما ی دکتر برو

من تورکم ایرانیـام...آذربایجانیـام💃🏻💃🏻💃🏻
منم واسه داداشم میترسم .هم اتوبوس  سوار میشه هم مترو ...میگفت تو مترو ی زنه همینجوری افتاد زمین ...

کدوم شهر منم خیلی میترسم

دلم روشنه منم مامان میشم....تیکر واقعی میزنم...من به خدای خود ایمان دارم...فقط از اون نی نی سالم میخوام...مطمعنم خدا هم خواسته ام را اجابت میکند...
میگن یه زمانی بیماری اومده بود اینو بعد نماز صبح همه میخوندن نجات پیدا کردن

اون زمان گلم همه نماز صبح میخوندن اما حالا که...

یاد گرفتم که:  ۱-با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت باشد😏. ۲-با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند😕. ۳-از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را به او تقدیم کنند باز از من بیزار خواهدبود 😑. ۴-تنهایی را به بودن در جمعی که به ان تعلق ندارم ترجیح دهم👌👌

من شوهرم راننده واحده😤فردا خودمم نوبت دکتر دارم سونوگرافی حتما باید برم کسی هم نیست دخترمو بگیره بلید ببرمش خدا کمکمون کنه میترسم خودمم زندگی قرنطینه کنم پس شوهرمو یه لقمه نون خوردن باید چه کرد 😤

وتو تمام منی ❤برای داشتنت لبریز از عشق تو ام ❤تو آمدیی شدیی تمام من دخترم❤❤❤❤❤❤❤❤
1645