1711
1707

3 تایی کنار هم خوابیده بودیم و پسرم وسط ما دراز کشیده بود و داشت با شیشه آب می‌خورد، خواست بچرخه که زانوش محکم خورد تو بینی من و از درد جیغ کشیدم، شوهرمم پشتش ب ما بود، فک کرد پسرم عمدی زده تو بینی من. یه کشیده محکم زد تو گوش پسرم. بیچاره پسرم شوکه شد و گریه میکرد. بمیرم براش. دلم کبابه براش. 

ب شوهرمم گفتم تعادل روانی نداری، من صبح دست پسرمو میگیرم و میرم شهرستان خونه بابام و تو هروقت رفتی پیش روانشناس برمیگردم. حالم اصلا خوب نیس، بیچاره پسرم. کاش ب دنیا نمیاوردمش

گروه ابی، قد ۱۷۱❤ وزن شروع ۷۶❤ وزن فعلی ۷۱❤وزن هدف ۶۵

عزيزم اونم هول كرده زده خودشم الان ناراحته بچرو زده

جلو بچه دعوا نكن و بشين تو خونت

شوهرت الان از تو ناراحت تره

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

ای وای...‌نکن بخاطر تو کرده. براش توضیح بده

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر.....
1710

درسته اشتباه كرده ولي اگه قهر كني و بري مثلا چي رو ميخواي درست كني؟

بيشتر گند ميزني به زندگيت

مهسا جونم گمت كردم .لغو كاربريم كردن اسم كاربريت يادم نيست اگه امضامو ديدي بهم پيام بده (شقايقم)

فکرنکنم دراون حد جدی باشه ک بری خونه بابات

💔واسه بارپنجم باردارشدم دعاکنید سالم بمونه مثل چهارتای قبلی سقط نشه آخرین فرصتمه بعدش بایدبرم آی وی اف برام دعاکنیدقلبش همیشه بتپه😘چون یکی ازنینیام قلبش تشکیل شدوبعدازکارافتاد

قبلا هم سابقه کتک زدن داشته؟

اگه توی زبان انگلیسی یا آلمانی مشکلی داشتین یا کمکی خواستین در خدمتم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
1709

عزیزم همسرت عصبیه؟!  طفلکی بچه😭😭😭😭😭😭

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁     انقدر درگیرم نباش گل، برو یکم به زندگیتم برس، نگهبانیم نده🐶😂😉

چراااا زددد ولی بخاطر تو نزده مگ؟ 

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
1651