2726
عنوان

عجیب ترین چیزی که دیدین تو آشپزخونه گذاشتن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 112083 بازدید | 1090 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا هر کس دنیا رو از دید خودش میبینه چون یارو از کار خودش چندشش نمیشه انجام میده ولی اگه کسی بیاد تو اشپزخونش مسواک بزنه میفهمه یعنی چی وچندشش میشه با نوار بهداشتی خواهشن شوخی نکنید حالت تهوع گرفتم  اخه تو زندگیم ندیدم نوار بهداشتی وسینک🥶🥶🥶🥶🥶

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
2728
من چیزی ندیدم ولی زن داداشم که خارجیه داشت شاخ درمیاورد که لباسشویی رو گذاشتیم تو آشپزخونه

من تو فیلم خارجیا دیدم ک . یه حالت اتاق کوچیک کنار حموم دارن ماشین لباس شویی و لباسا رو اونجا میزارن

دختری با ارزو های زیبا

هیچی 

فقط برا شام رفتیم خونه دوست شوهرم

یک هفته بعد از ۱۳بدر

رفتم کمک در کابینتارو نمیشد باز کرد یخچالو بگو اصلا ادم فضولی نیستما ولی وقتی جلو من در کابینت و کشو ویخچال رو باز میکرد من مات و مبهوت از این همه شلختگی و بهم ریختگی بودم اخه لامصب بعده عیده مگه خونه تکونی نکردی اصلا یه وضی بودن ک نگو لیوان تو سبد سبد تو قابلمه بشقاب تو تابه همه چی رو با نایلون گوله شده چپونده تو یخچال کف یخچال دوغ ریخته خشک شده همه چی کج و کوله 😐

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
بچه ها عروس عموی شوهرم بچشو زمستونا توسینک میشست چون دستشوییشون و حمامشون تو حیات بود وای بعد اون دی ...

ببخشیدا حالا تو رو ریپلای کردم ولی مخاطبم کلا تمام کسایی ان ک این مدلی ان. ب نظرتون دست آدم یا صورتش نجسه؟؟ ک توی سینک شسته نباید بشه!!! شما ضرفایی ک توی سینکه رو از کجا گذاشتین اونجا خب توی دهن و دست خودتون یا مهمونتون بوده دیگه... پیش نیومده بچه توی ظرف غذاش کثیف کاری غذا بخوره و تف مالیکنه غذا و ظرفشو؟؟؟ کجا میشورین؟؟؟ تو سینک دیگه... چه حرفا میزنین بعضیاتون😏🤦‍♀️ 

شما پارچه ای ک کلی خونه رو گردگیری کردین و یا روی سفره کشیدین یا کشیدین مثلا رو کابینت. بخواین یه اب روش بزنید . کجا؟؟؟؟ سینک دیگه....

به خودم آمدم انگار تویی در من بود💞 این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود....
2706