2733
2739
عنوان

عجیب ترین چیزی که دیدین تو آشپزخونه گذاشتن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 112090 بازدید | 1090 پست

منم قبلا لباس چرک هام تو آشپزخونه میزاشتم البته فقط خشک ها ولی الان نمیزارم ولی کلا اشتبله جای لباس شویی تو آشپزخونه نیس اکثرا هم بغل سینک هست کلا باید لباس شویی بیرون باشه متاستفاته تو ایران داخل 

من منم واسه من مهم خودمم مهم نیست تو کی هستی یاد بگیر همیشه اول ب خودت احترام بزاری احترام پیش از حد خوبی پیش از حد ممنوع اگه ی موقع بخاطر احترام ب کسی از حق خودت گذشتی بدون اول بخودت بی احترامی کردی خوبی هیچ وقت یاد کسی نمیونه پس انقــــــــد خوب نباش بزار کمی بفهمن که میتونی بد باشی اونوقت پیش همه خوبی😊 ببخشید طولانی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آبسرد کن که تو مطبا میذارن   اگه صاحب عکسه اینجاست ناراحت نشی یوخت

من بندرعباسم

چون هوا گرمه و زیاد آب میخوریم و واسه اینکه هی در یخچال رو باز نکنیم توی هر خونه‌ای یه آبسردکن ایستاده هست.چون کیفیت آب بندرعباس مطلوب نیس مجبوریم بطری آب معدنی بزرگ واسه یک هفته خونواده بگیریم پس واسه خنک کردنش به آبسرد کن  نیاز داریم...

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
ژیلت توکشوی کابینت    

خوب اگه استفاده نشده باشه اشکالی داره مگه هر چیزی رو نباید ایراد گرفت بعضی وقتها به خاطر کمبود جا مجبوری به این کارها با این خونه هدی یه وجبی چیکار میشه کرد

2706