2737
2734
عنوان

عجیب ترین چیزی که دیدین تو آشپزخونه گذاشتن🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 112089 بازدید | 1090 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بنده خدایی هست بیکار میشه راه میافته تو خونه وسایلا رو جا به جا میکنه!!!مثلا تو کمد انباری اشپزخونه لحاف تشکا رو گذشته بعد شیشه های حبوبات رو تو دکور اتاق پسرش چیده!!!!یه وضعی اصلا

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
منم می ذارم رو ماشین...خوب جای ندارم

وا خب چرا رخت چرکا رو توی ماشین نمیریزی؟؟؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
شرت   جا مسوالکی

وای منم از جا مسواکی روی سینک و توی آشپزخونه خیلی بدم میاد

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2738

آبسرد کن که تو مطبا میذارن  

اگه صاحب عکسه اینجاست ناراحت نشی یوخت

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706