1662
1605

یه جا رفتم دیدم سبد رخت چرکا را گذاشته بودن کنار یخچال توی آشپزخونه و بوی عرق آشپزخونه را برداشته بود

💖💛💜یاسی جانم💜💛💖                                 مامان عاشقته دختر خوشگلم                                   💚💛🧡❤نیما جانم❤🧡💛💚                                        آمدی جاااااااااااااانم بقربان دو چشم مست تو، من فدای این سر و این شانه و این دست تو😂

😷

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1660

🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

کلی گل 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🦄🥳🌈❄️ تیکر به وقت دومین سالگرد عروسیمون🌈👩‍❤️‍👨                                                         پدرم هیچوقت نگفت 💓دوستت دارم 💓 همیشه ثابت کرد....
1665

آفتابه😄

فرشته تونم 😉 🧚‍♀️اگه جوابتو نمیدم🤔 فک نکن زبون ندارم😐 یا حاضر جوابی بلد نیستم😊 نمیخوام با ادمی مث تو دهن ب دهن بشم😒 .اگه دیدی نظراتم مورد علاقه تو نیست و نپسندیدی لازم نیست حتما ریپلای کنی و مخالفتتو اعلام کنی🤜 .یبار میگم ریپلای نکن ینی نمیخوام باهات بحث کنم.🧡✋

واسه چی؟

من خودم یه جا دیدم ریش تراش تو کابینت پیش ظرفا بود

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱

یه بنده خدایی هست بیکار میشه راه میافته تو خونه وسایلا رو جا به جا میکنه!!!مثلا تو کمد انباری اشپزخونه لحاف تشکا رو گذشته بعد شیشه های حبوبات رو تو دکور اتاق پسرش چیده!!!!یه وضعی اصلا

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
1645