2737
2734

واقعا موندم چیکارکنم اخه مرد هم اینقد پخمه و ساده میشه کلا  خانوادگی بی سیاستن از مادرش به ارث برده هرچقدم تو گوشش میخونم مرد یکم سیاست داشته باش انگار ن انگار ....چن ساعت پیش رسیدم خونه دیدم چشش باد کرده سیاه وکبود شده بادوستاش رفته بود مشروب خوری همیشه خرش میکنن همیشه باماشین مامیرن امروزم دعواکردن  اینو دادن به بادکتک خودشونو کشیدن کنار .....هم خودم هم بچم اینقدترسیدیم قیافشو دیدیم 😦😢 اخه مرد هم اینقد بی عقل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دعا کن گیر پلیس نیوفتاده..وگرنه شلاق نوش جان میکرد

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
2728

ای داد😥😥 چه بده تو این زمونه انقدر ساده دل بودن

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2738

همیشه هرکاری بخوایم بکنیم یسال قبلش به همه خبر میده به دوستاش خانوادش پسرعموهاش اخرسرم پشیمونمون میکنن اصلااون کار انجام نمیشه .ولی برادر خودش توهیچ کاری نه بااین مشورت میکنن نه بهش خبرمیدن فقط توعمل انجام شده قرارش میدن بااینکه این برادر بزرگتره ...موندم واقعا چطور سیاست یادش بدم کم اوردم

عزیزم ایشون ساده لوح نیستند

بی مبالات و بی فکر هستند

در ضمن دسته همسر یعنی همسرتون دسته دارن مثل قابلمه 

بهتره بنویسید از دست همسرم 

امیدوارم با این دعوا خودشون متنبه بشن 

😁
به نظرم اصلا شوهرت پخمه نيس به شدت رفيق باز و مشروب خور

یدونه پسرعمو داره یدونه رفیق اونا بی نهایت زرنگن همیشه سوار این میشن...هرکاریم کردم ترک نمیکنه از روز عروسیم سراین رفیقش دعواداریم

عزیزم ایشون ساده لوح نیستند بی مبالات و بی فکر هستند در ضمن دسته همسر یعنی همسرتون دسته دارن مثل ق ...

این بنده خدا حالش خرابه اومده داره درد دل میکنه شما غلط املاییشو میگیری...؟؟اصن تو حال خودش هست که بخواد درست تایپ کنه وقتی شوهرشو مشروب خورده و کتک خورده دیده

لطفا اقایون نه توی تاپیکام بیایین نه ریپلی کنین نه لایک(من یک متاهلم)  
2706