2737
2739
عنوان

دلم با مامانم صاف نمیشه اصلا....

| مشاهده متن کامل بحث + 2224 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط میتونم بگم مامانت دوران بچگیش رو بدتر از تو گذرونده یکی از والدینش دقیقا همین کارا رو باهاش کرده ...

کاملاااا برعکس

مامانم سوگلیه پدر و مادر و کل خانواده بوده و هست

وای خدا صبرت بده..... همین که نتونستی به کسی بگی تو خودت ریختی سختش کرده.

اهوم ولی شاید من اشتباه میکنم ولی مامانم دلمو شکست مامان مهربونم ک از جون مایه میزاره برام جلو شوهرم بهترینارو میزاره احترام میزاره ک من حرف نشنوم از کسی کم نباشم ولی حیف

سعی کن با همسرت هر چه کنتر خونه مادرت بری تنها بری بهتره مردها هر چقدر هم خوب باشن نوع رفتار خانواده ت با شما روی عکسالعمل شوهرت تاثیر می ذاره هر چی کمتر رفتارهای منفی اونا رو با تو ببینه بهتره /هر چند من فکر میکنم در مورد مادرت اگر رفتارهای غیر طبیعی دیگری هم داره حتما بخاطر رضای خدا هم شده اقدامی کن شاید بیماری روحی داره یا خاطره ی منفی در ذهنش داره که با جلسات روانکاوی شاید درمان شد

2738
ای خدا.. واقعا خیلی سخته... الان مجبوری باهاشون ارتباط داشته باشی؟ خوب قطع رابطه کن. شوهرت این رفتار ...

شوهرم اصلا نه به روی من میاره نه به روی خودش

نمیدونم بعضا میگم خوبه ؛ بعضا واقعا خسته میشم از این طرز تفکر و رفتارش

اگ میشه رف و امدتو قط کن باهاشون لدفا  چزا اخه بگه ب برادرت بچتو کتک بزنه؟ چنتا خاهر برادربود ...

بچمو کتک بزنن که واقعا آتیششون میزنم

میگم جلو چشم بچم و شوهرم کتکم زد برادرم

شوهرم اصلا نه به روی من میاره نه به روی خودش نمیدونم بعضا میگم خوبه ؛ بعضا واقعا خسته میشم از این ط ...

خوب ب نظرم باید ازت حمایت کنه که دیگه جرات نکنن جلوش روت دست بلند کنن

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
یعنی شوهرت وایساد کتک خوردنتو تماشا کرد ؟؟!! چرا دیگه باهاشون رفت و آمد میکنی ؟

یه سال قطع رابطه کردم

ولی بازم دیدم آبروی خودم میره

چون هیچ کس نمیدونه چه بر ما گذشته

چون مادرم همیشه ما رو بد جلوه میده 

2706