2726
عنوان

چکار کنم بچم شیشه بگیره

175 بازدید | 8 پست

دخترم ۱ ماه و نیمشه.وزن گیریش خیلی خوب نیس و حالا که نیخوام کمکی شیر خشک بدم.نه شیشه میگیره نه پستونک.با قاشق یا قطره چکون هم میریزه بیرون.چکار کنم .راه حل بدید.

و چه شیر خشکی بهش بدم.ممنون میشم تجربیاتتون رو بگید .دوست دارم وزن گیریش نرمال بشه.

منم بالاخره مادر شدم🤰💃

میگن آپتامیل خوشمزس با نان ...من پره آپتامیل میدادم به خاطر وزن.گیری دوماه خورد بعدش شیشه رو نگرفت پستونکم که اصلا نمیگیره😔

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میگن آپتامیل خوشمزس با نان ...من پره آپتامیل میدادم به خاطر وزن.گیری دوماه خورد بعدش شیشه رو نگرفت پ ...

اپتامیل خریدم.شیشه تا میزارم دهنش اوق میزنه.با قطره چکون میدم میریزه بیرون.میگم شاید مزشو دوست نداره

منم بالاخره مادر شدم🤰💃
اپتامیل خریدم.شیشه تا میزارم دهنش اوق میزنه.با قطره چکون میدم میریزه بیرون.میگم شاید مزشو دوست نداره

نه مزه شیر نیست ..اون از پلاستیک خوشش نمیاد حالشو بهم میزنه...من دوماه دادم وقتی که خیلی گشنه میشد گریه میکرد مجبوری میگرفت ولی بعد دوماه دیگه با  وجود گرسنه بودن هم نگرفت همش عوق میزد😔دکتر گفت نده دیگه چیکار کنیم نمیخوره😂پستونکم عوق میزنه .

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
چکار کنم.واسه وزن گیریش .خودمم هرچی هرکی گفته خوردم.شیرمم خیلی خوبه.ولی وزن نمیگیره😔

چه اشمالی داره بجاش بدنش سالمه شیرخشک بعدا بزرگ شه هزارتا عوارض داره هیچی شیر مادر نمیشه