2726
عنوان

بچه ها من دوباره فتنه درست کردم!!!!

4457 بازدید | 186 پست

بچه ها من سرخود رفتم کلاس رقص ثبت نام کردم...به هیچکسم چیزی نگفتم...فقط به عمه جانم گفتم...این عمه ام۲۵ سالشه...بعد مامانم از طریق مدرسه فهمید که من یه صب مدرسه نرفتم....التماسش کردم که به بابام چیزی نگه چون اگه بابام بفهمه سرخود این کار رو کردم اونم کلاس رقص سر ساعت مدرسه منو می کشه....مامانم قبول نکرد ‌...منم ز زدم عمه جانم بهش گفتم باهاش صحبت کنه...بیچاره عمه هم صحبت کرد مامانم اون موقع چیزی نگفت...بعد که بابام اومد بهش گفت خواهرت تو کارای من دخالت میکنه..تو تربیت بچه هام ...دو ساعت بعد مامان بزرگم زنگ زد احوالپرسی بابام به مامان بزرگم گفت اونم زنگ زده بود به عمه ام...عمه هم زنگ زد به بابام گریه میکرد که بخدا من دخالت نکردم دخترت گفته زنگ بزن به مامانم بگو من چقدرم نصیحتش کردم..بابام یهو گفت مگه دختر من چه غلطی کرده؟عمه ام اینجا فهمید که بابام خبر ندارره هنوز نفهمیدم بیچاره چی گفت خودش جمعش کرد قضیه رو ..وگرنه الان من داشتم بازجویی می شدم!!!!بعد بهم پیام داد..دیگه به من چیزی نگو!!!من رو قاتی این کارات نکن با مامانت مشورت کن !!هم عمه ام هم مامان بزرگم خیلی ناراحت شده بودند!!!همشم تقصیر مامان من بود !!اصلا معنی دخالت و همفکری رو نمیفهمه!!واقعندخیلی مامان من بدجنسه یه فتنه درست کرد الکی!!!،همیشه هم عمه ها بد نیستند این مادرای ما هم خورده شیشه دارند

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......

خو کلاس رقص چرا انقد برات مهمه اخه....

میارزه به اینهمه استرسش؟

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شما اشتباه کردی عزیزم مقصر عمه و مامانت و بابات نیستند

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

والا همش تقصیر خودته نه مامانت

یعنی چی بی اجازه مدرسه رو ول میکنی میری کلاس رقص

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
خو کلاس رقص چرا انقد برات مهمه اخه.... میارزه به اینهمه استرسش؟

دوست داشتم برم...بهم اجازه نمیدن

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
2706