2737
2734
عنوان

از دست خانواده شوهررررر

652 بازدید | 30 پست

شوهرم بچه  اخریه و در امدش زیاد نیس یعنی بین خانوادش تقریبا از همه از نظر مالی ضعیف تریم 

بعد اونا سیاست دارن و هی میگن نداریم و ...ولی همشون صاحب خونن و ما مستاجر .تا پول میخوان یا گیر میوفتن زنگ میزنن شوهرم بعد شوهرمم مثلا یکی دو ملیونی که با سختی و کم گذاشتن برا خودم و خودش پس انداز کردیم میده بشون و بعد خیلی بد حسابن دیگه نمیدن هر چی هم به شوهرم میگم بشون بزنگ پولتا بگیر نمی زنه الان از همشون پول میخوایم  ولی هیچکدوم نمیدن تا حرفم میزنم دعوامون میشه چکار کنم ؟ تازه خودمونم کلی بدهی داریم مثلا فیلم بردار عروسی و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با شوهرت صحبت کن به خوبی... بعدشم اونا از کسی قرض میگیرن که سراغ پولشو دیگه نگیره.. خودت به مادر ش ...

مرسی از راهنماییت ولی مادر شوهرم خودش میگه به من چه منا نندازید وسط 

2738
خاک توسر شوهرت  ببخشی عصبی شدم  خودم و گذاشتم جا تو فقط اعصابم خراب شد

اخه خانوادشا خیلی خیلی دوس داره و میگه نمیتونم ببینم پول ندارن و گیر افتادن ولی بارها ما گیر افتادیم کسی قیدش نبود حتی برا عروسیمون هیشکی کمک نکرد

اون خودش سر دسته ندارم ندارم هاست و کلا میگه منا قاطی نکنید به من چه

هی پیششون بنالم پولم پس انداز نگه ندار یا بزار حساب بلند مدت یا طلا بخر ک پول تو دستش نباشه حتا شده سکه گرمی بخر

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
مرسی از راهنماییت ولی مادر شوهرم خودش میگه به من چه منا نندازید وسط 

پس باید خودت سیاست داشته باشی...هر چی پس انداز میکنید بزار تو حسابی که نتونید به سادگی بردارید.مثلا ما می ریزیم تو بورس..

یا طلا میگیرم .یا می ریزم بانک به حساب بچه ا یا سر ماه قرض موند میدیم

بنظرم تا پول دستت اومد باشوهرت برو یه تیکه طلابخر ، یا زمین معامله کن ک دستش پول نباشه تا قرض بده .

اره این خوبه من به سختی پس انداز میکنم اون راحت خرج باید نذارم پول داشته باشه راه خوبیه

اون خودش سر دسته ندارم ندارم هاست و کلا میگه منا قاطی نکنید به من چه

خب اگر اینجوریه بزن رو فاز تیکه هی بگو یه دوستی دارم پول ازم دستی گرفته حالا وضعشم توپه من باید سر گرسنه و مستاجری تن و بدنم بلرزه من که حلال نمیکنم هی میگه فعلا ندارم چکارکنم به نظرت یا کلامثال بزن بیچاره ندارن پول قرض داده عین خیالش نیست 

شایدم همسرت بدهی داره که بهت نمیگه اگر اونا پولدارن قطعا پولشون شاید میگیرن

اخه خانوادشا خیلی خیلی دوس داره و میگه نمیتونم ببینم پول ندارن و گیر افتادن ولی بارها ما گیر افتادیم ...

کار ش خیلی اشتباهه

توهم براش خرج بتراش    

تا میتونی پول دستشه.     یه حساب باز کن قرضاالحسنه 

که بعدا روش وام بگیری 

به بانک هم بگو حساب قفل کنه که تازمان دریافت وام حساب قفل باشه فقط بشه واریز کرد

پول وام هم بده طلا و... 

2706