2737
2734
عنوان

بچه دار که میشید..

247 بازدید | 31 پست

با خودتون نمیگید اومدیمو این انسان به دلایل مختلف نتونست گلیم خودشو از آب بکشه و اونوقت شما هم اونقدری ندارید که حمایت مالی مادام العمر باشه؟ نمیترسید از اینکه چنین شرایطی برای بچه تون اتفاق بیفته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سعی مو میکنم  طوری تربیت ش کنم  ک  بتونه گلیم شو از آب بکشه بیرون و ب هیچ کس  جز خودش و توانایی هاش وابسته نباشه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

یکی دارم میتونم ساپورت کنم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738

حرفی ک میزنم اصلا اصلا معنیش تلاش نکردن یا بی فکر بچه دار شدن نیست

خود خداهم از انسان تلاششو خواسته ن بیشتر الاالنسان ما سعی...

منو شما روزی دهنده نیستیم ومضافا هرآدمی از زمان بلوغ خودش مسول تامین خودشه والدین تامین کننده مادام العمر ک نیستن!

شما میتونی برای بچه ات تلاش کنی و بجز شرایط مالی طوری توی تربیتش بکوشی ک بدون وجود توام نیازمند نمونه 

بنظرم ماهیگیری یاد دادن بسیار ارزشمندتراز ماهی دادنه

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄
2706