2733
2734
عنوان

شیرخشک

65 بازدید | 8 پست

نوزاد‌من‌ ۳۶ هفته بدنیا اومد بدلیل‌ آب کیسه صفر ختم بارداری داده شد توی بیمارستان شیر خشک نان ۱ رو تجویز کردن چون یک روز در ان آی سیو بود تا سه هفته اول خوب بود بعد احساس کردم دفعاات مدفوعش کم شد شیرش رو عوض کردم آپتامیل دادم الان توی ۴۰ روزگی هست دو روزه که شیر رو به زور میخوره و گریه میکنه هربار هم باد گلو رو میگیرم ولی باز ادامه داره تعداد دفعات مدفوعش هم یک الی دوبار هست در روز مشکل از کجاست؟ شیرش رو عوض کنم؟

دفعات مدفوعش نرماله تو ۴۰ روزگی

دیگه از این به بعد احتمالا همینطوره

ولی اینکه به زور میخوره نمیدونم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما نباید سرخود اینکارو میکردی. شیر خشک فرمولاسیونشون باهم متفاوته با پزشک مشورت کن درضمن همون نان و فعلا بده اپتامیل بد مزه است. دلیلی نداره تند تند مدفوع کنه روزی دوباره کافیه

2731

توقع نداری که همیشه روزی چند بار مدفوع کنه مثل دوران نوزادی؟

دختر منم از همون حدود ۴۰ روزگی مدفوعش روزی یکبار شد تا الان که ۶ماهشه

به خاطر این موضوع نباید نوع شیرخشک رو عوض میکردی، الانم به نظرم همون نان رو بده

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
دفعات مدفوعش نرماله تو ۴۰ روزگی دیگه از این به بعد احتمالا همینطوره ولی اینکه به زور میخوره نمیدون ...

به زور که همش در حال خوردن زور میزنه باد شکم خالی میکنه شیر از دهنش میریزه بیرون

2738