2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سمت چپیه انگار پسره مقنعه پوشیده 

😬😬😂😂😂😂😂

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2728
اره به خدا...منم این تیپ و زدم🙊

منم کلاس پنجم یادمه این شکلی بودم مانتوم آبی متمایل به بنفش بود یک عالمه هم بند بالای مانتوم داشت با دومن اپل

کاش میشد به همون روزا میرفتم دلم هوس اون روزا را کرده با سختی ها و کمبوداش بهتر بود

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

شاید اونایی ک متولد اوایل60بودن این تیپو  میزدن. من ک ویط دهه شصتم.. جونم براتون بگه کلاس 5که بودم اینطوری مد بود:یه مدل ساک برزنتی که روش هیچ برش و جیبی ندلشت فقط دوتا بند داشت مینداختن رو شونه.. رنگش هم یا سبز یا ابی یا زرشکی بود و دون استتنا رو همه شون عکس کشتی تایتانیک یا اسمش بود. اون موقع جو فیلم تایتانیک بود.. مدل کفش همه هم یجور بود. کفشهال لژ دار. موها هم از فرق باز میکردن و رو سرشون تخت میکردن... حالا کیا یادشونه؟؟ 

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
اپل نبود کوه بود.انچنان چار شونه میشیدیم که نگو😂😂😂😂

خب اون زمان قشنگ بود شاید ۲۰ سال دیگه به پوشش الان هم خنده بشه ولی خداییش قدیما ادما مهربونتر بودن خونه ها با صفاتر بود مردم با خدا تر بودن الان همه چی و همه جا به سردی رفته دلم واسه روزهای گرم اون زمان تنگ شده 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
بیشتر دهه پنجاهیا اینطور بودن یا اوایل شصت زمان ما وقتی رسیدیم راهنمایی مقنعه موشکی مد شد

موشکی چطور بود؟ چرایادم نیست؟ 

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
شاید اونایی ک متولد اوایل60بودن این تیپو  میزدن. من ک ویط دهه شصتم.. جونم براتون بگه کلاس 5که ب ...

والله ما که از اینا نداشتیم کلاس پنجم یادمه کفش ورزشی نداشتم من صبحی بودم اون شیفت ظهر تو روستا بودیم صبح کفش اونو من می پوشیدم ظهر میدادم خودش بپوشه الان همه جور کفشی دارم شغل دارم و... ولی دلم فقط اونروزا را میخاد با همه چیش خ بهتر بود

2706