2726
عنوان

ورزش پیلاتس

407 بازدید | 34 پست

سلام به نظرتون پیلاتس خوب فرم میده به بدن؟و عضلات رو خوب تقویت میکنه؟ بخاطر بیماری که برام پیش امده فقط میتونم پیلاتس برم

تعداد رای : 5
نظرسنجی
تقویت عضلات با پیلاتس
4
80%
فرم دادن بدن با پیلاتس
1
20%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نمیدونم چرا فکر میکردم زیاد تاثیری روی شکم و کلا فرم بدن نداره وزیادی ملایمه

گلم تمرکز اصلی پیلاتس روی تقویت شکم هست و بعد جاخاز دیگه، حتمن برو ،ولی یادت باشه مربی عالی انتخاب کنی

ببین عالیه من تو کمتر از دو ماه جواب گرفتم البته استاد خوب و دلسوز خیلی مهمه در کنارشم رژیم از اون م ...

چقدر خوب با دوماه. چقدر درحق این ورزش ظلم میکردم من خیلی خوشحالم کردی. قبلا میرفتم بدنسازی الان تصادف بدی کردم دکتر گفته فقط پیلاتس

گلم تمرکز اصلی پیلاتس روی تقویت شکم هست و بعد جاخاز دیگه، حتمن برو ،ولی یادت باشه مربی عالی انتخاب ک ...

ممنون از نظرتون. یه مدت استراحت مطلق بودم و خوابیدم دور کمرم بد شده انشالله بهتر بشم میشه بعد از عید حتما میرم

چقدر خوب با دوماه. چقدر درحق این ورزش ظلم میکردم من خیلی خوشحالم کردی. قبلا میرفتم بدنسازی الان تصاد ...

اتفاقا یه خانمی بود کمرش داغون شده بود تو تصادف اومده بود من باردار شدم دیگه نتونستم برم . مطمئن باش ان شالله به امید خدا جواب میگیری برو 😍

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
شما انجام میدین خوب فرم میده به بدن؟

یه ۱۵ روزی رفتم ولی مامانم از ۵ شنبه بخاطر کرونا نذاشت برم😂 میگه اتوبوس سوار میشی میری پره ویروسه بذار یه ماه بعد برو ولی خیلی حس خوبی میده من بدنسازی دوست ندارم این یه ارامش خوبی داره در عین حال که استقامتیه 

2706