2737
2734
عنوان

ماماناي ني ني هاي زير دو سال ميشه بياييد بگيد

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 28 پست
عزيزم شرمنده آسياب مغزيجات چقد ميزني؟

۶ تا بیسکوییت مادر بقیه همه ی قاشق مربا خوری

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
۶ تا بیسکوییت مادر بقیه همه ی قاشق مربا خوری

يه دنيا مرسي يه مدت انجام بدم ببينم نتيجه ميده ايشالله كه بخوره قبلا يه همچين چيزي ميدادم ميخورد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه دنيا مرسي يه مدت انجام بدم ببينم نتيجه ميده ايشالله كه بخوره قبلا يه همچين چيزي ميدادم ميخورد

خوب مخلوط کن ی دست شه ایشالله میخوره . 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
دختر من ماشاالله درشت چون من هروووز این بهش میدم. بزن شبکه پویا. آروم آروم بزار دهنش. 

اگه نتيجه بده دعات ميكنم بخدا كلافه شدم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2728
سیب زمینی و کدو حلوایی باهم بپز. توش یکم دارچین. یکم کره و نمک بزن پوره کن. بعد گرد کن بزار دهنش یا ...

ديگه نميخوه اينو

خوب مخلوط کن ی دست شه ایشالله میخوره . 

ايشالله.❤️

بچه من وعده های اصلی ونمیخوره میان وعده پیش کش

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2738
بچه من وعده های اصلی ونمیخوره میان وعده پیش کش

مثل خودمي

اریا ۹ ماهشه هیچییی نمیخوره حتی اب  از همه چی حالت تهوع میگیره دکتره میگفت طبیعیه نمیدونم والا

اینجوری عادت ب شیر میکنه فقط از شیر گرفتنش سخت میشه و شدیدا وزن کم میکنه. شیرشو کم کن غذا بده

روانشناسی کودک
بیسکوییت مادر. زرده پخته بلدرچین. سویق . آسیاب گردو و بادوم و فندق. شیره انگور . ارده. آب جوش.  ...

سلام عزيزم.امروز برا پسرم از معجوني كه گفتي درست كردم مادر نداشتيم بيسكوييت شير بز زدم با زور و بازي و حواس پرتي شش يا هفت قاشق خورد خيلي دعات كردم خدا دختر نازتو حفظ كنه.اصلا اشتها نداره داره دندون درمياره ده روزه لب به هيچي نميزنه شب تا صبح آويزونه منه شير ميخوره ديگه صبحا براش اشتهايي نميمونه با نميدونم شايد فكش درد ميكنه استامينوفنم ميدم اما فايده نداره اصلا قد و وزنش ديگه جلو نميره.همه اميدم ماماناي با تجربه ني ني سايته خدا خيرتون بده

سلام عزيزم.امروز برا پسرم از معجوني كه گفتي درست كردم مادر نداشتيم بيسكوييت شير بز زدم با زور و بازي ...

سلام عزیزم. بازم شکر خدااا. این دندون خیلی سخت . دختر من ۱۶ ماهش ۱۶ تا دندونش دراومد‌ . سر نیش ها خیلی اذیت شد بچم‌ . ما مادرا فقط باید صبوری کنیم . حالا باز بیسکوییت مادر مزه اش همه دوست دارن. اونم امتحان کن. ان شالله خوب میشه پسر گلت  

سلام عزیزم. بازم شکر خدااا. این دندون خیلی سخت . دختر من ۱۶ ماهش ۱۶ تا دندونش دراومد‌ . سر نیش ها خی ...

ای جان عزیزم معلوم نیس چه دردی میکشن برا دندون طفلیا.خیلی ممنون ازت ❤️❤️❤️