2726

به بچه هاتون ميان وعده چيا ميدين؟

من يه بچه به شدت بد غذا دارم كه از تاپيكام ميتونيد متوجه شيد كلا از كار و زندگي موندم درگير خوردن اينم

دكتر تغذيه و اطفال بردم مكملاي مختلف دادن اما بعد قطع كردنشون همون آش و همون كاسه.خسته شدم بسكه سرزنش شدم سر اين راهكار داريد بگيد خواهشا

شير و لبنيات و تخم مرغ هم اصلاا محاله لب بزنه

ثواب داره كمكم كنيد 😃

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

میوه بیسکوییت شیرکاکائو شیر موز گاهیم حلوا میپزم سیب زمینی سرخکرده

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میوه بیسکوییت شیرکاکائو شیر موز گاهیم حلوا میپزم سیب زمینی سرخکرده

منم همينارو ميدم.البته شيركاكائو و شير موز نميخوره نميدونم چرا.پاپكورنم ميدم

حلواي چي ميپزي عزيزم؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من که دخترم 9 ماهشه همه چی بهش میدم خیلی خوبم میخوره خیلی البته شکمو هست 

خوش به حالت واقعا.ماشالله

بیسکوییت مادر. زرده پخته بلدرچین. سویق . آسیاب گردو و بادوم و فندق. شیره انگور . ارده. آب جوش. 

صبحا اینا قاطی کن. صبحونه بهش بده. معجون لامصب. رشد بچه عالی میشه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
بیسکوییت مادر. زرده پخته بلدرچین. سویق . آسیاب گردو و بادوم و فندق. شیره انگور . ارده. آب جوش.  ...

خدا خيرت بده عزيزم فردا صبح امتحانش ميكنم همه موادشم دارم.اسكرين گرفتم

شیر و با عسل بده خوشمزه میشه . نمیشه که شیر نخوره. من ب جز غذای اصلی روزی یه لیوان اب لیمو شیرن و پرتقال و قاطی میدم. پسته و فندوق و بادوم هندی و گردو خام و اسیاب کردم یه قاشق چای خوری میدم تو بستنی سنتی یا ماست میخوره. لبو و شلغم و کدو حلوایی هم مصرف کامل داره

روانشناسی کودک
خدا خيرت بده عزيزم فردا صبح امتحانش ميكنم همه موادشم دارم.اسكرين گرفتم

دختر من ماشاالله درشت چون من هروووز این بهش میدم. بزن شبکه پویا. آروم آروم بزار دهنش. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
شیر و با عسل بده خوشمزه میشه . نمیشه که شیر نخوره. من ب جز غذای اصلی روزی یه لیوان اب لیمو شیرن و پر ...

لبو و شغلم رو ميپزي ميدي عزيزم؟يه مدت كدو حلوايي خورد ديگه هر كار كردم نخورد

لبو و شغلم رو ميپزي ميدي عزيزم؟يه مدت كدو حلوايي خورد ديگه هر كار كردم نخورد

سیب زمینی و کدو حلوایی باهم بپز. توش یکم دارچین. یکم کره و نمک بزن پوره کن. بعد گرد کن بزار دهنش یا با قاشق ....

بیسکوییت مادر. زرده پخته برچین. سویق . آسیاب گردو و بادوم و فندق. شیره انگور . ارده. آب جوش.  ...

عزيزم شرمنده آسياب مغزيجات چقد ميزني؟

2706