2733
2734
عنوان

شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2997 بازدید | 122 پست
۵۷ کیلو ام

خوبه که پس حتما بگیر مدلا را ببین تو گوگل خیلی نازن تو خونه هم دیگه آرایش کن اصلا فکر جیب شوهرت نباش از حرفاش معلومه ممکنه خیانتم بکنه 

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
من ۱۷ شوهرم ۲۵

17 سال اگر پیرزن هست پس من با 37 سال فسیلم

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش انقدر لاغره دندون سالمم تو دهنش نیست من چرا نمیگم بهش 

خب شما خانمی با شعوری که این چیزای به روش نمیاری ولی اگر دیدی بازم بت بی احترامی کرد بگو توام عیب هایی داری ک من ب روت نمیارم

ببین ، تمام من شدی   

به نظر من اعتماد به نفسش کمه میخواد تورو خرد کنه بیاره همسطح خودش...تو اونی نیستی که اون میگه....به خودت برس بخاطر خودت نه بخاطر شوهر...کارااایی که دوست داری....نزار عزت نفست و ازت بگیره....جوونی و پر انرژی....قدر جونیت و بدون....امیدوارم اونم سرعقل بیاد

2731
خوبه که پس حتما بگیر مدلا را ببین تو گوگل خیلی نازن تو خونه هم دیگه آرایش کن اصلا فکر جیب شوهرت نباش ...

اخه اصلا پول پسنداز ندارم اونم  پیش اومد که داشتم و خرید خودشم نمیده چند بار گفتم دلم لباس خواب میخوام هیچ نمیگه

عزيزم....بنظرم خيلى هنوز ٢تاتون سنتون كمه مخصوصا همسرت، ٢٥واس پسراى امروزى خيلى بنظرم كمه براى ازدواج ، مرد زير ٣٢اصلا نبايد ازدواج كنه چون هنوز به ثبات نرسيده،

از شوهرت ناراحت نشو حتما يه زن سفيد قد بلند ديده خوشش اومده يدفعه اومده به تو اونجورى گفته،نميدونم صورتت چه شكليه ولى حالا كه سبزه اى سولار برو موهاتم يه امبره برزيلى بذار ٤روز ديگه هوا گرم ميشه تو بيرون همه رو برنزه ميبينه از برنزه خوشش مياد ،گفتمكه به ثبات نرسيده حرفاش از بچگيشه فك نكن چون اينو گفته حتما از زن سفيد خوشش مياد يا با يه زن سفيد به تو خيانت ميكنه ،نه فقط تازگى بكى رو با اين مشخصات ديده 🤦‍♀️از دست اين پسر بچه ها....

2738
به نظرم اشتباه فک میکنی. مگه همه چی قیافش. سیرت آدما مهمه. شمام از درون زندگی اونا خبر نداری

قیافه آدم باید به دل طرفش بشینه وگرنه به دل نشینه همون قیافه ک بی اهمیت از نظر شما یه مشکل بزرگ میشه این دوره تا ظاهر زیبا نداشته باشی کسی باطن زیبات نمیبینه مخصوصا الان ک حتی پسرا هم دارن عملای زیبایی میکنن چ برسه ب خانوما ، من از نامزدم خیلی خیلی سرترم  و اون همیشه بم میگه تو خشکلترین زن دنیایی میگم ن چهره معمولی دارم چون دلم نمیخاد یروز برسه ب این باور برسم ک آره من خیلی زیباتر از اونم همیشه خودمو معمولی میبینم ، پس قیافه خوب اندام زیبا بی تاثیر نیست 

ببین ، تمام من شدی   
قیافه آدم باید به دل طرفش بشینه وگرنه به دل نشینه همون قیافه ک بی اهمیت از نظر شما یه مشکل بزرگ میشه ...

نظرتون محترمه. اما با احترام مخالفم

بستگی به طرف داره. که زیبایی براش مهمه یانه. خودم به شخصه اصلا قیافه برام مهم نیست

امضا وجود ندارد

مطمئنأیه چیزایی ازدور.ور اطرافیانش شنیده وزیرپاش نشستن حالایادوستان بدکه اززناشون پیش این گفتن یازیادی تونخ زنای دوستاشه.یاازلج گفته درهرصورت ،بگومگه باچنتااززنای دوستات بودی.روزاول چشماش کوربودرنگ و روتو ندیده.تازه یادش افتاده بگوتودیگه متأهلی تعهدکردی بایدبه زن وزندگیت متعهدبمونی نه باچشم چرونی روزنای سفیدتیشه به ریشه زندگیت بزنی زندگی که باتلاش درست کردی زحمت روش کشیدی حالابراحتی باچنتاحرف حرمت ومحبت وعشق زندگیتوداری نابودمیکنی پسرکم سنی هم نیست که بخوادبچگانه رفتارکنه .این رفتاراسم زندگی ان تازه ازخداشم باشه دخترترگل ورگلی مثل توزنشه بگوخودشوبزاره جای توبراچن دقیقه اگه توبجای اون این حرفارومیزدی بهش یابجای اون میگفتی توهم ازفلان مردوفلان تیپ خوشت میادچه حسی بهش دست میداداونم جلوخانوادت ایناروتوارامش بهش بگو وقتی باهم خوب شدین.نیازبه مشاوره داره.حتمابایدمشاوره بشه.ازکجامعلوم اگه باهمون چیزی که  الان میگه زن سفیدوقدبلندازدواج میکردخوشبخت ميشدشایدیه گنداخلاق خائن ازاب درمیومد.ازمشاوره حتماکمک بگیر ببخشیداینومیگم ممکنه بعدابهت خیانت کنه.چون ازالان ذهنیتش افتاده روزنای سفیدوقدبلند.ببخشیدطولانی شد.

مطمئنأیه چیزایی ازدور.ور اطرافیانش شنیده وزیرپاش نشستن حالایادوستان بدکه اززناشون پیش این گفتن یازیا ...

مشاوره نمیاد منم خیلی ناراحت شدم جلو مادرش بهم گفت اخه عادتشه جلو همه منو خورد میکنه ی بار پیش دوستش بهم گفت حرومزاده ☹😔

به موهات عطربزن همیشه خوش بوباشن.لباس زیرت مخصوصاسوتین بوی عطربده بزاربدنت همیشه خوش  بوباشه لباست رودوروزی یبارهمراه حمام عوض کن نوبپوش عطرزیادبخرلوازم ارایش جزءنفقه زن هست بایدتهیه کنه واست بخداشایدباورنکنی من توخونم چقدرعطردارم سعی کن برای خودت ودلت هم شده موهاتومدل بدی ازمشاوره کمک بگیر،سفره ارایی و...زن بایدمثل ملکه باشه.خیلی چيزای دیگه هست که بخوام مادرانه بهت بگم چن صفحه ميشه گلم.اگه مردی قرارباشه بمونه بپات میمونه نخوادهم هیچ تودیگه تلاشت روکردی دستت پره دیگه اونه که بایدپای تعهدش بمونه.

سن شوهرت کمه خودتم که واقعا نمیدونم چجوری شوهرت دادن تو این سن الان پسر بالای سی تازه زن میگیره ا ...

سن ایشون که خیلی کم بوده ولی من و شوهرم هر دو ۲۲ ساله بودیم ازدواج کردیم هیچوقت اینجوری نکرد همیشه میگفت تو از نظر قیافه و همه چی از هر کسی که تو دور و بر ما و فامیل و دوست و آشناست سر تری تازه تو بدون آرایش از همشون با ارایش سرتری

قیافمم معمولی رو به خوب

2706