2737
2734
عنوان

جاری و مادرشوهر نفهم😥

657 بازدید | 34 پست

بچه ها من چند روز پیش سرما خوردم بعد الان دوران نقاهتم گذشته فقط صدام گرفته است

خودم خیلی مراقبت میکنم به کسی دست نمیدم و ماسک هم میزنم

امروز همه خونه مادرشوهرم بودیم 

من با فاصله از همشون نشسته بودم 

جاری نفهمم برگشته میگه تو برو تو اتاق نفست به بچه هام میخوره کرونا میگیرن، مادرشوهرم برگشته میگه کاش تو نمیومدی شوهرت فقط میومد ما میگیریم بدبخت میشم😥

جاریم میدونم اره حق داره که نگران بچه هاش باشه ولی باید تو رو اینجوری میگفت 

شوهرم هم اصلا صداش در نیومد اونم هی میگفت اره برو دورترین نقطه از ما بشین

من اینجا غریبم کسی رو ندارم که هوامو داشته باشه😢😭

بغض داره خفم میکنه

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بی ادبا

خیلی اصلا مگه کرونا دارم اینجوری میگه

یه سرما خوردگی ساده است😥

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
2738
نباید میرفتی عزیزم

نمیخواستم برم شوهرم اصرار کرد حتما بیا

من پسرم سرما خورده بود با اینککه خیلی دوست داشت بریم خونه ی مامان بزرگش با پسر عمش بازی کنه ، نبردمش 

تو این وضعیت واقعا خیلی ترسناکه دیدن کسی که مریضه مخصوصا اگه بچه داشته باشی

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

من همچین موارد مشابهو به شوخی می گیرم

و با شوخی چار تا حرف بارشون میکنم

هم جوابشونو میدم، هم وانمود میکنم که بهم برنخورده، هم اینکه تا ده روز خودخوری نمیکنم که چرا فلانی اینو گفت چرج اونو گفت

😆😆

يكمي بهشون حق بده . واقعا لج ادم در مياد ادمي كه مريض باشه تو اين اوضاع اطرافت ببيني. كاش ميشد نمي ر ...

گفتم بهشون حق میدیم ولی من یه هفته پیش سرما خوردم الان خوبم فقط صدام گرفته کمی

نباید تو روم اینجوری میگفتن

يكمي بهشون حق بده . واقعا لج ادم در مياد ادمي كه مريض باشه تو اين اوضاع اطرافت ببيني. كاش ميشد نمي ر ...

کسی ک سرماخورده مگ جزامیه ک لجه ادم دربیادکسی ک حساسه پاشه بره بیرون

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  
2706