2737
2734
عنوان

از بین رفتن تهوع بارداری

1090 بازدید | 23 پست

هفته یازده هستم ، حدود سه روزه احساس تهوع ندارم 

البته قبلش هم تهوعم شدید نبود و فقط عصرا و شبا تهوع کمی داشتم که نهایت ده دقه طول میکشید و اذیت کننده نبود

الان همونم ندارم نگرانم 

لطفا فقط اونایی که تجربه مثبت از قطع تهوع دارن پیام بدن تا آروم شم 

منفیاش رو خودم همشو میدونم که قطع تهوع ممکنه نشونه چی باشه 

خدایا مواظب پسرم باش   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب بهتر که تهوع نداری خوشحال باش ،من تازه تهوعم بهتر شده پدرم در اومد

اره میدونم تهوع اذیت کننده س ، ولی یه کمی بودنش تو ماه های اول که تکون های جنین احساس نمیشه یه جور دلگرمی هس که نی نی سالمه

خدایا مواظب پسرم باش   
2738
من هفته 15 هستم الان خیلی کم شدم ولی تو هفته 9 تا 13 که تهوع شدید داشتم یهو 3 روز نداشتم دوباره شروع ...

یعنی سه روز کامل نداشتین ؟ اخه شنیدم نهایت یکی دو روز کم بشه بعد باید برگرده 

من الان سه روزه کلا حس تهوع ندارم 

برا شمام قطع میشد یا کم میشد 

خدایا مواظب پسرم باش   
یعنی سه روز کامل نداشتین ؟ اخه شنیدم نهایت یکی دو روز کم بشه بعد باید برگرده  من الان سه ...

بله سه روز کامل نداشتم بعد روز چهارم با بوی مرغ برگشت دوباره،اصلا به حرف بقیه توجه نکن هر بدنی بارداری منحصر به فرد خودشو داری هیچ دو نفری اصلا شبیه به هم نیستن تو همه موارد،حتی خانمهایی که چند بار باردار شدن هیچکدوم بارداریاشون شبیه به هم نبوده

بلندترین فریاد من سکوت من است...
بله سه روز کامل نداشتم بعد روز چهارم با بوی مرغ برگشت دوباره،اصلا به حرف بقیه توجه نکن هر بدنی باردا ...

ممنون عزیزم امیدوار شدم ⁦😘

خدایا مواظب پسرم باش   
من توماشین ک میشینم حالم بدمیشه و سرگیجه و سردرد و احساس تهوع دارم واقعا اسم ماشین ک میاد حالم بدمی ...

وای منم همینطورم تو ماشین تهوعم بدتر میشه 

شبی شوهرم گفت بیا ببرمت بیرون تا تهوع بگیری ایقد نگی تهوعم قطع شده ، ولی متاسفانه این همه چرخیدم برنگشت ⁦☹️⁩

خدایا مواظب پسرم باش   
2706