2410
2553
عنوان

پاسخ به سئوالات شما در مورد تست های آزمایشگاهی تشخیص ناباروری

| مشاهده متن کامل بحث + 613932 بازدید | 3058 پست
افق عزیز،

ابتدا باید یک هفته بعد تست بتا را تکرار کنید تا تیترش کمتر از 1 شود. سپس می توانید برای ماه بعد اقدام کنید هر چند توصیه می شود که حتمأ یک متخصص زنان شما را ویزیت کند و علت سقط مشخص شود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
با سلام وخسته نباشید
ازمایشگاه محترم من سه ماه پیش پیش یک متخصص زنان رفتم وبا معاینه گفت نه عفونت داری ونه زخم رحم و حتی تست سرطان هم از من گرفت وخدا رو شکرهمه چیز خوب بود .
حالا که چند روز پیش دوباره دکتر رفتم با معاینه کردن گفت یک زخم کهنه داری و داروی پماد کلوتریمازول ومترونیدازول برام نوشت وگفت بعد 2هفته دیگه بیا بعید میدونم خوب بشه وباید فریز بشی ومن نکران شدم چون این ماه میخواستم برم برای اقدام البته این رو هم بگم که 2روز مونده به پریم بود معاینه ام کرد امکان داره اشتنباه تشخیص داده باشه چرا سه ماه پیش هیچ چیز مشخص نبود ؟ ایا فریزکردن برای بارداری ضرر نداره چون من بارداری اولمه ؟
با عرض سلام و خسته نباشید
قبل از اقدام به بارداری، روز دوم پریود آزمایش خون دادم.همه چیز نرمال بود بجز
testosterone : 0.12 ng/mdl که رنج نرمالش 5-81 میباشد.
ممنون میشم بگویید این مورد یعنی چه؟میتونه مشکل ساز باشه؟

یه آزمایش دیگه هم داشتم که در آن P-LCR :13.2 و در یک آزمایش دیگر 10.8 بود که رنج نرمالش 17-47 است.لطفأ راهنماییم کنید
Lilypie First Birthday tickers
2714
سلام
من چند وقت پیش رفتم دکتر و به من گفت زخم عفونی دارم. بعد هم تست پاپ اسمیر دادم. ممنون می شم اگر تستمو تفسیر کنید.
specimen type: thin prep
specimen adequacy: satisfactory for evaluaion: endocervical/metaplastic cells are present
interpretation/result: negative for intraepithelial lesion or malignancy
recommendations: routine follow-up
با تشکر
با عرض سلام و خسته نباشید لطفا جواب آزمایش زیر را تفسیر کنید .. ممنون .

viscosity.......normal

agglutination.....1

volume ml........3.3

WBC/hpf endtz......2

abstinence time (day.......0

total motility %.........55

progressive %......40

non progressive %........15

immotile %.........45

concentration........70

total count.......231

total abnormality.........88

head.........88

neck........14

tail...........10

immature......2
سلام آزمایشگاه نیلوی عزیز
ممنون از لطفتتون، ببخشید یه سوال دیگه، از روی این آزمایش میشه نتیجه گرفت که من کم کاری تیروئید، نداشتن تخمک بارور و رسیدن به یائسگی زودرس را دارم. راستش پزشک معالج من از روی این آزمایش این نتایج را اعلام کرد که با توجه به شرایط سنی و اقدام به بارداری باعث اضطراب و استرس زیادی در من شده.
سارا 1 عزیز،

امکان داره اشتنباه تشخیص داده باشه چرا سه ماه پیش هیچ چیز مشخص نبود ؟
توی معاینه این موضوع مشخص می شود. اگر ترشح ندارید و در هنگام نزدیکی درد و خونریزی ندارید.

ایا فریزکردن برای بارداری ضرر نداره چون من بارداری اولمه ؟
خیر

2706