2726
عنوان

خانمایی ک ماشین دارید بیاین

241 بازدید | 14 پست

سلام من ۲۰ سالمه تازه گواینامه گرفدم ی پنج ماهیی میشه آقا من کسی بام نباشه خیلی استرس میگیرم همش دوسدارم کسی بشینه پیشم حس میکنم تمرکز ندارم شماچجوری با استرسو حواص پرتی مقابله میکنید ک خرابکاری نکنید؟

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولش طبیعیه عزیزم یمدت مسیرهای کوتاه رو‌تنها بشین کم کم عادت میکنی

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
هیچی میگم سعی میکنم به این فکر نکنم که دارم رانتدگی میکنم نمیدونم چجوری بگم

ن امروز با خودم تو ماشین حرف میزدم  دلداری میدادم  وقتی کسی پیشمه حتی اگ رانندگی بلد نباشه اصن استرس ندارم😐

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
ببین اولش همینه . همیشه استرس رو داری . یکم که بشینی . ماشین میشه جزئی از وجود خودت . فقط باید نترسی ...

خیلی میشینم تنها نمیشینم همش یکیو میبرم امروز خرید کردم اومدم خونه دیدم جا گذاشتم ی کیسه از خریدها رو مجبور شدم تنخا  برگردم انقد استرس داشتم😪

خب همیشه مسافر بزن تنها نیستی پولم دستت میاد 

ن باو😐یارو ی چاقو بذاره زیره گلوم پولامو گوشیمو و ماشینمو بگیره چی😐حتی اگ خانوم باشه

خخخخخخ خدا نکنه گفتم ک بخندی 

😂فک کردم جدی میگی آخه مشهد ک بودم خیلی خانومارو میدیدم مسافر کشی میکردن همیشه میگفتم چ دل جریتی دارن

2706