2726
عنوان

موندم از دست خودم چیکار کنم

372 بازدید | 23 پست

واقعا راهکارش مشاوره و روانشناسه ولی اصلا براش فرصت ندارم

مشکلم ضعیف بودنمه

بی حوصله بودنمه

فرار از دردسر و دعوا و جنجال

به یه روزی افتادم هررررکسی هر توهینی میخواد بهم میکنه من هیچکارش نمیکنم

خانواده همسرم،محل کارم خلاصه هرکسی که باهاش در ارتباطم

فقط بعدش میام تا مدت طولانی خودخوری میکنم

بارها محل کارم دو تا از همکارا برخورد توهین امیز کردن فقط به مدیر گفتم مدیر هم که هیچکاری نکرد

دختره هفت سال از من کوچکتره بخاطر هیچی یه جوری سرم دادو بیداد کرد من فقط کپ کردم موندم الان بیشتر از یه هفته ست هرروز از حرص خوردن سردرد میشم و شبا تا دیر وقت تو فکرم خوابم نمیبره

همه جا خوارم و زیر پای همه

هرکی میرسه هرچی دلش میخواد بارم میکنه نهایت کاری که میکنم دوری کردنه تازه بعد باز انقد باهاشون خوب میشم هرکار میکنم نمیتونم قیافه بگیرم برا کسی همیشه لبخند میزنم به همه

راهکاری دارید برام؟

لطفا درخواست دوستی ندید

مشکلات زندگیم یه طرف این ماجراهام طرف دیگه باعث شده بشدت افسرده شم و غمگین و بیحوصله.همسرم هرکاری میکنه میگم باشه اصلا برام مهم نیست هرکار دلت میخواد بکن فقط باهام بحث و دعوا نکن

لطفا درخواست دوستی ندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همش میگم چرا پا نشدم منم دادوبیداد کنم چه اون چه خواهر شوهرم که هربار رفتم خونشون کلی حرف بارم میکنه همش میگم چرا نمیزنم تو دهنشون مگه گشنه موندم؟ فوقش اخراج میشم بهتر از خوار شدنو بدبخت بودنه که

لطفا درخواست دوستی ندید
که چیکار کنم؟

بی حوصله بودنت و فرار از دعوا

دعوا رو فرار نکن با هم صحبت کنین

بی حوصله بودنتم که تمرین میخواد

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
بی حوصله بودنت و فرار از دعوا دعوا رو فرار نکن با هم صحبت کنین بی حوصله بودنتم که تمرین میخواد

طرف میخواد منو اذیت کنه مشکلی نیست که با صحبت بخواد حل شه میخواد قدرت نمایی کنه

لطفا درخواست دوستی ندید

گذشته و اتفاقاتش رو ول کن. از الان شروع کن به تمرین کردن. بگو من خودم رو دوست دارم و نمیذارم کسی بهم توهین کنه. سرچ کن درباره عزت نفس و دوست داشتن خودت. خیلی مطالب هست که میتونه کمکت کنه. 

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

هردفعه میگم دفعه بعد اینو میگم اونو میگم منم داد میزنم و... ولی باز تو اون شرایط فقط کپ میکنم لال میشم و بدنم شروع میکنه به لرزیدن

لطفا درخواست دوستی ندید
طرف میخواد منو اذیت کنه مشکلی نیست که با صحبت بخواد حل شه میخواد قدرت نمایی کنه

😢عزیزم خدا کمکت کنه ایشالا

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
😢عزیزم خدا کمکت کنه ایشالا

یه چیزی وجود داره اونم اینه که خود ادم نباید به کسی این اجازه رو بده. کسی که مظلومه هر کسی ممکنه باهاش تندی کنه و باکی نداشته باشه من نتونستم این چهارچوبو حفظ کنم

لطفا درخواست دوستی ندید
یه چیزی وجود داره اونم اینه که خود ادم نباید به کسی این اجازه رو بده. کسی که مظلومه هر کسی ممکنه باه ...

😭😭😭میدونم حس بدیه

قبلنا میگفتم خب در شان من فحاشی نیست یا گیس کشی از این ادمای لات خیابونی باید فاصله گرفت.ولی حالا که راهی برای فاصله گرفتن نیست موندم توش. قیافه هم نمیتونم بگیرم هرروز میگم امروز رفتم شرکت اخمو میرمو تحویل نمیگیرم کسیو یه کم جمع کنن خودشونو باز میرم با لبخند و روی خوش حال خودم داره به هم میخوره از خودم

لطفا درخواست دوستی ندید

چقدر مثل شما هستم!

چندروز پیش یکی بهم‌گفت چقدر مظلومی!چقدر بدبختی!

منم یکی بهم چیزی میگه سکوت میکنم

همیشه از حرف زدن دوری میکنم‌متاسفانه

اکثرا با نظر جمع موافق و قانعم 

حوصله ی دعوا و جرو بحث ندارم

2706