2726
عنوان

مسافرت رفتن با این اوضاع کرونا

1446 بازدید | 37 پست

تصمیم گرفتم نرم .میترسم از محیط بگیرم .به هرکی میگم میخنده بهم مسخرم میکنه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم الان باید تقاص خفاش خوردن یکی دیگه رو پس بدم

وقتی دستت تو دست عشقته و آروم یه فشار کوچیک به دستت میده…بی تفاوت از این فشار رد نشیا... داره باهات حرف میزنه ..ـمیگه دوستت داره... میگه هواتو داره!میگه حواست به من باشه!میگه حواسش بهت هس!میگه تنها نیستیا!!!❤این یعنی نهایت آرامش❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوستانی ک میخاستن برن مسافرت چیکاز نیکنین شما؟

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

من جرات نمیکنم برم بیرون برا خرید عید... هییی روزگار به ما که رسید آسمون تپید سیل زلزله آنفولانزا کرونا

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
2706