2726

مشکلات برای همه هست بیایم به دیگران بگیم پررنگ تر میشه مشکلاتمون

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

اره والا واقعا من یبار یه مشکلی رو مطرح کردم کمک خواستم یه کاربری رفت تاپیکای قبلیمو که ربطی هم به موضوع نداشت خوند و بهم گفت فلان جا فلان کارو کردی پس حقت بوده  

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله صد درصد حتی بهترین دوستت یا حتی خواهر بعدش ک با شادی مثلا از شوهرت تعریف کنی یهو میزنه تو ذوقت میگه خوبه خداروشکر الان باهم خوب شدین ولی اون اخلاق شوهرت ک اینجوری بود درست شد؟؟؟؟

یا میگه تو که دیروز میگفتی از شوهرت بدت میاد بفکرت نیس الان باز فاز عاشقی گرفتی؟؟؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
آره دقیقا چون نمونش همینجا تا یه حرف بزنی میرن تاپیکاتو شخم میزنن!! تا یه قلمبه بارت کنن!! 😏😐

برای منم پیش اومده واسه همین روزی یه تاپیک میدم نی نی یار حذف کنه برام که تاپیک نداشته باشم بتونن برن ببینن

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

شما هم مثل من یه سری از حرفاتونو به هیچ کسی نمیزنید؟

من یه چیزایی تو دلم هست که فقط خدا میدونه و با هیچ کس تاحالا در میدن نذاشتم

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمانتان ندیده

نه زیاد قبول ندارم..مامانم میگه مشکل داشتی ب شوهرت نگو مثلا درد داشتی نگو بهش..شوهرم میکه مشکلاتو ب نامانت نگو نگران میشه..دوستام میگن مشکلاتو ب خانواده شوهرت نگو خوبیت نداره خودت زیر سوال میری‌.اینجوری ک ب کسی نگیم باید بترکیم دیگه ..مجازی هم نگیم ک دیگه هیچچچچچچچچ

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..

این و بخونید میفهمید منم قبول دارم بدجورم قبول دارم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3943596/خانمایی-که-ادعای-با-شخصیتیتون-میشه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
برای منم پیش اومده واسه همین روزی یه تاپیک میدم نی نی یار حذف کنه برام که تاپیک نداشته باشم بتونن بر ...

همچین آدمایی عقده دارن و کمبود !! وگرنه دلیلی نداره اینکار!! واقعا متاسفم براشون

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
اره ادم عقده ای ومریض زیاد هست...

طرف تاپیک زده یه هفته س ۲۰تومن نداریم شیرخشک بخرم واسه بچم خودشم ۱۸سالش بود گفتم خوب چرازود ازدواج کردی وزودیم بچه اوردی وقتی شرایطشونداری میگه بگوماشالا خدابلاخره به شماهم میده😅😐

طرف تاپیک زده یه هفته س ۲۰تومن نداریم شیرخشک بخرم واسه بچم خودشم ۱۸سالش بود گفتم خوب چرازود ازدواج ک ...

عزیزم اشتباه کردی این حرف و زدی 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
طرف تاپیک زده یه هفته س ۲۰تومن نداریم شیرخشک بخرم واسه بچم خودشم ۱۸سالش بود گفتم خوب چرازود ازدواج ک ...

دقیقا میان میرن تاپیک هات ببینن چی داری بکوبن توسرت،اینقدر احمق اخه

با نظرم مخالفی ریپلای نکن 🙄🙄🙄
2706