2737
2739
عنوان

عتیقس این موجود

173 بازدید | 16 پست

اتاق تکونی میکردیم برای مادر شوهرم ینی یه چیزایه ضایعی داشت دلش نمیومد بریزه دور خیلی ضایس این بشر قندای عروسی منو برای عقدمو نگه داشته بود یادگاری منم گفتم بده بزارم پیش اینه و شمعدونم پروووو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اون چه بدبخته که عروسی مثل تو داره بدجنس نباشیم مادر خودت هم بود پشت سرش اینطوری میگفتی و ابروشو میبردی مطمئنا به خیلیا این حرفو زدی  😐😐😐😐

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2738
اتاق تکونی؟؟؟؟؟؟😐😐😐 خونه تکونی خب نگهداره قندارو چ اشکال داره اخه خب میخواستی خودتم نگهدا ...

حخخخخ اونا میگن اتاق تکونی منم به زبونشون گفتم 

خب قند عقدمه خودش برداشته قایم کرده تو کمد 

اخه خیلی رومخه شوهرمم تک فرزنده اسیر شدیم 

خب الان چیکارت کرده؟چون قند عقدتو نگه داشته رومخه؟؟؟؟

من خودم عضو کمپین حمایت از عروسام😂😂 ولی خدایی مادر شوهرت الان دقیقا چیکارکرده بنده خدا

خب الان چیکارت کرده؟چون قند عقدتو نگه داشته رومخه؟؟؟؟ من خودم عضو کمپین حمایت از عروسام😂😂 ولی خدا ...

ببین من از صب اومدم خونشون همه کاراشو کردم اتاق خوابشو جمع کردیم بعد نمیگه دستت درد نکنه اومده بالاسر من چیزی رو دور نندازم کمد دیواریو باز میکنی پر وسایل ضایع و رومخی قدیمی خیلی حسته کنندس اونارو دوباره بچینی 

خب واقعا نمیشه مریضه کسی روهم جز من نداره دلم میسوزه میخوام یکم بروزش کنم نمیشه

خب وقتی دلت میسوزه انقد دلت رحم داره چرا وقتی اینکا و میکنی حرص میخوری تازه باید شادم باشی،،،تو داری ب ی ویرزن کمک میکنی تو دلو ذهنتم شاد باش بذار احرت پایمال نشه

2706