2726

من عاشقم

زود وابسته میشم متاسفانه 

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بعد از ازدواج عاشق شوهرم شدم

ازدواج م سنتی بود

اصلا حالم از پسرای اطرافم بهم میخورد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728

دوسال پیش این حسو‌ داشتم. الان مثه سگ از این که همچین چیزی میخواستم پشیمونم!بدبختیام کم بود که عاشقی هم اضافه شد😔😢

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2706