2733
2734

چند روزی نوشت کانال تعطیل دوباره شروع به کار کرده.واقعا اگر کلاهبرداری اینقد تو مملکت ما راحته که یه نفر ۱سال و خورده ای هست که با یک کانال داره پولای کلان به جیب میزنه و کسی  نیست که بگیرتش پس کلاهبردارا حق دارن اینقد با خونسردی دزدی کنن.....کارت همش عوض میشه دنبالش رو گرفتیم گفتن کارتی که به نام خانم صفری بوده بسته شده از طریق دادگاه.یعنی یک نفر شکایت رو به دادگاه هم برده و فقط جلوی  کارت رو بستن.و این آقا الان با یک کارت دیگه شروع  ب کار کرده و کالاهای جدیدش رو گذاشت.خیلی هم عالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هفته ی قبل ۱۴۵ تومان ریختم حسابشون .هنوز به دیتم نرسیده .خدا لعنتشون کنه

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

من و خواهرم میخواستیم حدودیک میلیون خرید کنیم از کانال پوشاک قشم قبل از واریز پول شمارشو تو گوگل سرچ کردم فهمیدم کلاهبرداریه خوشبختانه سرمون کلاه نرفت 😀😀😀 دوستان هرکسی میخواد از طریق کانال خریدی انجام بده لطفا قبلش تحقیق کنه در موردش

2728

سلام من این تاپیکو دیشب دیدم

پرریشب منم نمیدونستم سفارش دادم پولم واریز کردم

دیشب که تو سایت دیدم کلاهبرداریه

بهشون گفتم پولم و خداروشکر پس دادن😝

خداجونم بعد۵سال انتظار بهم پسر دادی اما تو۱۷هفته ازم گرفتیش  خدا الان یه سال از سقطم گذشته  خداجون دیگه طاقت این همه راه رفتن و ندارم خودت بدون دغدغه معجزت و شامل حالمون کن.ربِّ لاتَذِرنی فَرداَ وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثین  

عزیزای دل کسایی ک خرید کردن بیان داخل این گروه تا پولاشونو پس بگیرن ب اسم بیگ شاپ و قشم عمده خرید میزنن

ما شکایاتدو جمع کردیم ک داره ب نتیجه میرسه تا میتونید اطلاع رسانی کنید 

همه با شکایت از زینب عبادی و رحمتی و نادیا بریوژ و رستمی و مرادی و کوفت و زهرمار و غلطایی ک کردن میتونیم حقمونو پس بگیریم پس کوتاه نیاین

لینک کانال  https://t.me/joinchat/NqAuehuOv6p47UiiVtBVzA

2738
عزیزم اگه از من می‌شنوی این کارو نکن اینی که گفتم و سرچ کن میبینی  اگه جای معتبری مثل دیجی کال ...

وااای خدای من .😔😔😔😔دقیقا من عید پونصد تومن از این کانال خرید کردم ولی سرم کلاه گزاشتن بهم ج ندادن دیگه

تازه فراموش کرده بودم.باز یادم افتاد 

خدالعنتشون کنه

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
عزیزای دل کسایی ک خرید کردن بیان داخل این گروه تا پولاشونو پس بگیرن ب اسم بیگ شاپ و قشم عمده خرید می ...

عزیزم اسم کانال و میگی؟

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
وااای منم میخوام از یه کانالی چند تیکه جهیزیه بردارم  نمیدونم اعتماد کنم یا نه  اولین با ...

نخرررررررررررررر

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706