2703
2553

من امسال اولین سالیه ک دارم خونه تکونی میکنم بلد نیستم پارسال ک تازه عروس بودم خونم تمیز بود...امسال کابینت هارو خلوت کردم و مرتب کردم وسایل اضافیو جمع کردم ابچکون و شستم خیییلی کثیف و چرب بود من نمیدونستم 😁کارای معمولی و بلدم نمیدونم دقیقا چه کارایی انجام بدم ...پارسال در کابینت هامو یادم رفته بود دسمال بکشم این طوری نا واردم...😁😁امسال قشنگ شلنگ گرفتم شستم هرکی کاری بلده بهم یاد بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یاددادن نداره اخه هرجاکثیفه تمیزکن.وسایل کشوهاتومرتب کن من سرماه خونه تکونی دارم واس همین خیلی راحت میشه خونه تکونیام

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

برای ازبین بردن سطوحی که چربه از سرکه استفاده کن .

برای تمیزکردن گاز جوش شیرین +سرکه 

برای تمیزکردن داخل یخچال هم میتونی سرکه اسپری کنی .ضدعفونی کنندس .

وسایل اضافی و کهنه رو بریز دور 

وسایل برقی و اضافی رو توی کابینت ها بزار که توی دید نباشن .

رو بالشی هارو بشور منبع میکروب هستن 

چندجای خونه دونه های میخک بریز .مورچه هارو دور میکنه و بوشم خوبه .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

من پارسال که عیدخونه تکونی کردم دیگه تابستون نتونستم امروز خواهرمو مامانم اومد دوتایی سه ساعته خونمو تمیز کردن الکی وسایلامو جابه حا کردن خواهرمم سطحی یه جارو کشید مامانم انقد غر زدو نیش وکنایه که اعصابم خورده اصلا نمیخواستم بیان خودشون اومدن به خدا نمک نشناس نیستم ولی مامانم اینو تا چن سال به خودمو کل فامیل میگه که مارفتیم خونه تکونی فلانی خونش یه وضعی بود  

2714

کابینت هات فلزی ان؟؟

فرش و بده قالیشویی اگه کثیفا اگر نه که شامپو فرش بکش ، کف خونه زیر فرش ها کلا دستمال بکش ، مبل ها رو با شامپو فرش دستمال خیس بکش بعد پشتش با دستمال خشک بکش خشک کن البته اگر راحتیه اگر مبل ها سلطنتی هست بده مبل شویی، اگه ظروف شیشه ای لک گرفته داری بریز وایتکس، حموم دستشویی رو از سقف جرم گیر بریز بشور، آشپزخونه رو بشور بخصوص کاشی های پشت گاز و چون چربن، انباری رو بریز بیرون تمیز کن دوباره بچین، روبالشتی ها و ملحفا ها رو بشور ، پرده هارو بشور، جرم گیر سماور بریز داخل سماور و کتری تا کامل تمیز شن برق بیفتن😊فعلا تا همین جا انجام بده تا بقیش یادم بیاد😂😂

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2706