2726
عنوان

اوناییکه بچه سه سال دارین ..

447 بازدید | 39 پست

شماازصبح تاشب بازی میکنین باهاش؟؟دخترمن خیلی ناسازگاره همش میگه بیاپیشم بیابازی کنیم حتی نمیذاره دسشویی برم خودمم روحیه وحال بازی باهاشواکثراندارم حس میکنم مادربدیم خیلی خستم

فقط خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثل پسر منه همش میگه‌بیا بازی کنیم ولی وقتاییم ک خستم بهش میگم میزاره بخابم ظهرا ۲ساعتی میخابم از خستگی میشینه پای کارتونش میگه مامانم خسته اس

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  

خب بله تو این سن اکثراً دوست دارن بازی کنن ولی خب باید بهش یاد بدی تایمی هم خودش خودش رو سرگرم کنه. نقاشی، خونه سازی، کار با خمیر بازی، شن بازی و ... رو میتونه به تنهایی انجام بده

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
دخترمن اصلاکارتون نگاه نمیکنه تازگیا....خوشبحالت

خب کاری کن نگا کنه فک کنم خودت بد عادتش کردی که اینجوری بهت وابسته شده سعی کن کمترش کنی باهاش بشین کارتون نگا کن بذار عادت کنه

دقت کردین تو کنکور هرکی زشت تره رتبه بالاتری داره؟بسوزه پدر خوشگلی که نذاشت دکتر بشم😔😔😔😔😔
کارات و با بازی باهاش انجام بده مثل ظرف شستن تمیز کردن خونه مرتب کرذن خونه با بازی شریکش کن توی کا ...

این کارو میکنم ولی مثلاجارورومیذاره ولی تاپامومیذارم آشپزخونه هیچ جوره نمیتونم راضیش کنم جیغ میزنه فقط

فقط خدا
2706