2737
2734
عنوان

دیسپلازی استخوان جنین

1550 بازدید | 13 پست

من جنین ۱۸ هفتمو ک به این مشکل دچار بود رو سقط کردم.

خودم ی زمان خیلی دنبال این تاپیک بودم ولی چیزی پیدا ن میکردم. 

الان میخوام تجربیات خودمو در اختیار اونهایی ک نیاز دارن بذارم.

اگر کسی هم این مشکل داشته یا اطرافیانشو دیده بیاد تا ی تاپیک پربار برای اونا ک نیاز دارن درست کنیم.

الهی ک خدا به وقتش نی نی سالم بهمون بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اینکه ۱۲ هفته رفتم سونوی nt

ک بهم گفتن nt بچه بالاست عدد ۴.۴ ک باید سقط بشه!!

با چشم گریون رفتم پیش دکتر زنانم اونم گف بچه مشکل داره میتونی اگه میخوای غیر قانونی الان سقط کنی قلب اینکه بزرگ شه ولی برای قانونی باید آمینو شی

2728

از حرف دکتر زنانم کلی ناراحت شدم و با چشم گریون اومدم بیرون.

رفتیم سونو گرافی نسل امید تا سونو رو دوباره تکرار کنیم گفتیم شاید اینجا درست نبوده

رفتیم نسل امید با کلی الآفی و گریه و حال بد بالاخره نوبتمون شد‌ فک کنم دکتر خانزادی برام سونو انجام دادن‌

ک گفتن nt عددش بالاست همون ۴.۴ و علاوه بر اون دست های جنین هم بسته هست و گفت من توی این هفته ها چنین چیزی ندیدم‌ واینکه بند ناف خم تک شریان! !  ک گفتن من احتمال میدم جنین تریزومی ۱۸ داشته باشه!!!

باز کلی استرس گرفتم اما گفتن nt بالا دلیل ب مشکل دار بودن نیست آمینو شو ! میتونه بچت سالم باشه!!

کلی امید آمد تو دلم.

اون روز بدترین روز عمرمون بود!

اونقدر با شوهرم گریه کرده بودیم ک چشممون کاسه خون شده بود .

خلاصه اومدیم خونه و دو دلی های این ک سقط کنیم یا نگه داریم گرفتتمون.

خیلی وضعیت بدی بود بین  زمین و آسمون آویزون بودی انگار! !

تا اینه تصمیم گرفتیم ب خدا توکل کنیم و نذر و نیازهاتون و کردیم و گفتیم هرچی خدا بخواد.

ما صبر میکنیم آمینو بشیم شاید خدا بهمون رحم کرد و نی نیمون سالم بووود

2738
اون روز بدترین روز عمرمون بود! اونقدر با شوهرم گریه کرده بودیم ک چشممون کاسه خون شده بود . خلاصه ا ...

خوب بقیش چی شد؟😞😢

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚