2733
2739
عنوان

چرا دو روزه که من گشنه ام نمیشه؟

221 بازدید | 20 پست

از دیروز اینجوری شدم.صبحانه خوردم اما هیچ علاقه یا گشنگی به نهار نداشتم.امروز هم همینطور!!!

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه نوع عفونت روده هست که باعث میشه کلا بی اشتها شی  اب زیاد بخور اگه درست نشدی برو دکتر

ممنون عزیزم...خیلی کمک کردی

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2738
یه نوع عفونت روده هست که باعث میشه کلا بی اشتها شی  اب زیاد بخور اگه درست نشدی برو دکتر

اتفاقا کمی کمی هم یبوست داشتم..ببخشیدا

اتفاقا کمی کمی هم یبوست داشتم..ببخشیدا

من خودم قبلا اینطور شدم و اصلا میلی به هیییییچ غذایی نداشتم مجرد بودم مامانم هی غذاهای خوشمزه درست میکرد من حتی نمیتونستم لب بزنم رفتم دکتر یه قرصی داد خوردم خوب شدم یادم نیست چه قرصی بود

Silenc says a lot more than you think 🤍
من خودم قبلا اینطور شدم و اصلا میلی به هیییییچ غذایی نداشتم مجرد بودم مامانم هی غذاهای خوشمزه درست م ...

من دو روزه اینجوری شدم.مگه میشه آدم از صبح تا شب گشنه اش نشه؟!!

من دو روزه اینجوری شدم.مگه میشه آدم از صبح تا شب گشنه اش نشه؟!!

دقیقا خیلی بد فکر میکردم دیگه هیچوقت گشنم نمیشه و میل به غذا نخواهم داشت 

مامانم دید اینطوریه ترسید و مجبورم کرد برم دکتر 

خلاصه اگه تا دوروز دیگه ادامه داشت باید بری دکتر خطرناکه 

اب زیاد فراموش نشه تا میتونی بخور

Silenc says a lot more than you think 🤍
دقیقا خیلی بد فکر میکردم دیگه هیچوقت گشنم نمیشه و میل به غذا نخواهم داشت  مامانم دید اینطوریه ...

باشه مرسی عزیزم..شاید بهت قرص سیلاکس  داده؟ 

2706