2733
2739
عنوان

عمه داری؟عمه طلا😂😂😂😂

306 بازدید | 11 پست

زدم رو تکرار😂😂😂هی میخونه 

اول فک کردم از این آهنگای مورد داره 😂😂با یه لحنی میگه عمه داری😂😂😂

بعد فهمیدم آهنگ واسه خداوردیه😂😂😂برید بگوشیدش نظر بدید

تا حالا نشنیدم😆

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂اینبار سه برادر خداوردی نخوندن😂😂 پدر و پسر خداوردی

خدا خاندان و قوم خداوردی رو شفای عاجل عنایت کنه

امین🤕

هَفت میلیارد آدم ... چهاردَه میلیارد چِهره !🚶‍♂️🍃
2738

بعضیا ب عمه هاشون میگن عمه طلا تو فامیل ما فکر کردم شماهام ب عمه تون میگین😂😂😂

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین