2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
استارتر اونجا ک کلی پلو کشیده تو بشقابش بعد دو کفگیر مونده!

خو ميگفت غذا كم درست كرده بوده....به نظر من رفتار اون فاميلشون خيلي زشت تر بوده شايد يكي خيلي گشنش باشه شايد يكي پرخور باشه اين چه وضع غذا درست كردنه كلا از خساست توي غذا متنفرم😖😖😖

خو ميگفت غذا كم درست كرده بوده....به نظر من رفتار اون فاميلشون خيلي زشت تر بوده شايد يكي خيلي گشنش ب ...

شاید مدلشه خو نمیتونه درسته گف سن خانومه بالاس مهمون داری باید بلد باشه اما الان مامان من هیچوقت دستش ب کم عادت نمیکنه همیشه غذاش اضاف میاد و اصراف میشه باز ازونور خاهرم ک هفت ساله خونه داره اون همیشه غذاش کم میاد ما هربار میریم خونشون غذاش همیشه کم میشه ناخاسته کلیم خجالت میکشه باز اخرش خودش میشینه نون پنیری چیزی میخوره ک یوقت کسی گرسنه نمونه

همسرم دلیل من است. 💜🌱
شاید مدلشه خو نمیتونه درسته گف سن خانومه بالاس مهمون داری باید بلد باشه اما الان مامان من هیچوقت دست ...

راستش درك اينكه دست خودش نيست و مدلشه واسم سخته'!!!😑😑😑😑آدم اراده داره عقل داره يعني چي دست خودش نيست اونم واسه همچين مسئله ي مشخصي:اندازه غذا واسه مهمون!!!!!😐

2706