2726
عنوان

عمل آپاندیس

1335 بازدید | 24 پست

سلام .

خانوما کسی هست خودش یا خانواده ش عمل آپاندیس انجام داده باشه.یه سوال داشتم ازتون.

خواهر همسرم امروز آپاندیسشو عمل کردن.عملش تو  شهرستان انجام شده.حالا مامان همسرم زنگ زده میگه پرستارا گفتن آپاندیسشو باید فردا صب ببرین آزمایشگاه تا روش آزمایش انجام بدن(هزینه ی ازمایش هم حدود 400 تومن)

این ازمایش واجبه باید انجام بشه؟

تکیه بر لطف خدا دارم و بس...

من مامانم شب یلدا عمل کرد آزمایش چی؟؟

نمیدونم عزیزم.فقط گفتن همون تکه اپاندیسو ببرین ازمایشگاه برا انجام ازمایش.

اخه اون به چه دردی میخوره که دیگه بخوان از روش ازمایش بگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چ آزمایشی

مامان و خواهر منم عمل کردن...آزمایش ندادن آپاندیسو

همش کلکِ پوله خواهر...

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2728

من خودم عمل کردم واجب بودنشو نمیدونم ولی آره میبرن پاتولوژی..هزینشم نمیدونم چقدره .برا من هزینش رو هزینه بیمارستان بود یادم نیست

خدایا خودت نگهدار فرزند کوچکم باش..برا سلامتیه خانواده ام یه صلوات مهمونم کنین.
نه چ آزمایشی مامان و خواهر منم عمل کردن...آزمایش ندادن آپاندیسو همش کلکِ پوله خواهر...

مام همین فکرو کردیم.بخاطر پول خودشون میگن برین ازمایشگاه.وگرنه اون که دیگه به درد نمیخوره باید بندازن دور

من خودم عمل کردم واجب بودنشو نمیدونم ولی آره میبرن پاتولوژی..هزینشم نمیدونم چقدره .برا من هزینش رو ه ...

عمل سختیه؟ مامان من ۴ ماه طول کشید خوب شه

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
نمیدونم عزیزم.فقط گفتن همون تکه اپاندیسو ببرین ازمایشگاه برا انجام ازمایش. اخه اون به چه دردی میخور ...

نمیدونم ما که همچین چیزی نداشتیم

زندگیم تو یه کلمه خلاصه میشه {دنیم 
من خودم عمل کردم واجب بودنشو نمیدونم ولی آره میبرن پاتولوژی..هزینشم نمیدونم چقدره .برا من هزینش رو ه ...

به اینا گفتن حتما ببرین .هزینه ش هم گفتن چقد میشه چون ازمایشگاه معرفی شده ی بیمارستان خصوصیه

مام همین فکرو کردیم.بخاطر پول خودشون میگن برین ازمایشگاه.وگرنه اون که دیگه به درد نمیخوره باید بنداز ...

اره والا

نه خیلی هم سخت نیست ولی یه مدت طول میکشه تا آدم سرپا بشه

خواهر همسرم 12 سالشه.مزاستن پمپ درد بگیرن براش.

مادر شوهرم میگفت خیلی داره درد میکشه و همش داره بالا میاره.

به اینا گفتن حتما ببرین .هزینه ش هم گفتن چقد میشه چون ازمایشگاه معرفی شده ی بیمارستان خصوصیه

نه من تو بیمارستان دولتی بودم..ولی بنظرم لازمه آزمایش بشه چون ازما نپرسیدن که آزمایش کنیم خودشون بردن آزمایشگاه

خدایا خودت نگهدار فرزند کوچکم باش..برا سلامتیه خانواده ام یه صلوات مهمونم کنین.
2706