2733
2734
ايشالا هر دومون بارداريم من سمت راست و چپم تير ميكشه

من سمت راستم فقط ، اما راستش رو بخوای اصلا درد خاصی ندارم  فقط همه اش گرممه ، و حس میکنم رحمم سفت شده، اونم همه اش میگم شایذ بخاطر دوفاستونه، جز این علامت ندارم،  هر چند خیلی زوده از الان،

راسی نهم اسفند که موعدمه سالگرد ازدواجمم هست  ، خدا کنه کادو سالگرد ازدواجم نی نیم باشه

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانما شوهراتون آزمایش دادن مشکلی ندارن اونا؟؟؟ من مشکل شوهرم واریکوسل

همسر من واریکوسل خفیف داشت که هشت ماه پیش عمل کرد،  دوماه پیشم آزمایش داد رفت دکترش گفت خیلی خیلی عالی شدی ، گفت دیگ اگر باردار نشدید خانمت بره چکاب

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
خانما شوهراتون آزمایش دادن مشکلی ندارن اونا؟؟؟ من مشکل شوهرم واریکوسل

شوهرم منم در حد كمه پيش اورولوژ رفتيم و قرص تقويت داد من سري قبل خارج رحم باردار شدم

2738
انشالله همگی حاجت روا بشین  برا منم دعا کنید دوستان بتونم مامان بشم

حتما عزیزم،  شما هم دعا کن 

شما معذرت ميخوام ترشحاتت زياد نشده؟

منم کلومیفن و دوتا هاچ سی جی و متفورمین داشتم این ماه

۱۶بهمن امپول زدم

من بشدت داغه بدنم،دردام بیشتر سمت راستمه و علائم پری دارم

فردا میخوام بی بی بزنم🤲

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
2706