2733
2739
عنوان

کیا عقدن بیایین دور هم جمع شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 220 پست
من دوسال عقدم یسال دیگه هم هستم میشه سه سال دیگه بریدم😭

هوف😥

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
عزیزم همین ک باهمین بازخداروشکر

ارهذعزیزم دعا کن بابام زود خوب بشه ماهم زود بریم سرخونه زندگیمون هم نامزدم هم مادرش دیگه این شرایط اذیتشون مکینه حقم دارن

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارهذعزیزم دعا کن بابام زود خوب بشه ماهم زود بریم سرخونه زندگیمون هم نامزدم هم مادرش دیگه این شرایط ا ...

برات دعا میکنم شرایط سختیه درکت میکنم

خدا ان شاءلله حال پدرتونو عالی و شاد وسالم کنه ان شاءلله شماهم به زودی باعشق کنارهم قرار بگیرین😍😍

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
برات دعا میکنم شرایط سختیه درکت میکنم خدا ان شاءلله حال پدرتونو عالی و شاد وسالم کنه ان شاءلله شماه ...

الهههی امین ممنون عزیردلم....ان شالله همه ب عشقشون برسن. 😍😍😍❣️❣️

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2728
الهههی امین ممنون عزیردلم....ان شالله همه ب عشقشون برسن. 😍😍😍❣️❣️

ان شاءلله❤❤

@شاکرخداوند     @لانیا3     @tina9jjgffj     @شایلیین ...

اره من خیلی تنهام ..پدرم از بس بد بود با همه حتی دامادش قطع رابطه است ..نه دختر خاله ای هیچ کس رو ندارم . شوهر بیچارم با من کمبودی باید زندگی کنه

سه فروردین میشه یه سال که عقدیم من که هیچی از نامزدی نفهمیدم چون شوهرم اون چیزی که میگفت نبود دقیقا ولی الان ریلکسم چون برای خودم زندگی دارم به نظرم نباید تو دوران نامزدی زیاد به طرف چسبید من خودم اول این اشتباهو کردم که نامزدیم  الکی الکی تباه شد

2738
اره من خیلی تنهام ..پدرم از بس بد بود با همه حتی دامادش قطع رابطه است ..نه دختر خاله ای هیچ کس رو ند ...

سلام

اگ ازنظر خودت شوهرت کمبود داره

خودتو انقدر شاد و پرانرژی کن ک شوهرت چیزیو کمبود حس نکنه

مهم خودتونین باخداتون❤

سه فروردین میشه یه سال که عقدیم من که هیچی از نامزدی نفهمیدم چون شوهرم اون چیزی که میگفت نبود دقیقا ...

سلام عزیزم بعضیوقتا ادم اونی ک میخاد نمیشه

خود من مجردی عاشق دوران عقد بودن فقط لحظه شماری میکردم برااین لحظه وقتی که عقد شدیم چون از شوهرم شهری دور هستیم بهمون سخت گذشت دیدم اونیکی فکر میکردم نشد

باز خداروشکر راضی ام به رضاش❤

سلام عزیزم بعضیوقتا ادم اونی ک میخاد نمیشه خود من مجردی عاشق دوران عقد بودن فقط لحظه شماری میکردم ب ...

الهی میفهمم چقدر سخته برای ما شرایط سخت نبود شوهرم هیچی بلد نبود و نیست ولی خداروشکر از اولاش بیشتر ازش راضیم

الهی میفهمم چقدر سخته برای ما شرایط سخت نبود شوهرم هیچی بلد نبود و نیست ولی خداروشکر از اولاش بیشتر ...

اره شده دوماه یبار همو دیدیم

همین ک الان راضی ای خودش خیلیه

2706