2726
عنوان

ینی بقدری از دستش عصبانیم خدا جوابشو بده بحق همین لحظه ی اذان

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 40 پست
خواهر اینقدر حرص نخور دور از جون سکته میکنیاااااااااااا😂😂😂😂😂😂

نمیدونی ک چ عذابم میده ولی یبار اومده بود خونم خواهرم اینجا بود شنیدم موقع رفتن از پله ها بمادرش میگفت آره دیگه مهمون بیاد خونش ازبس میخورن داداشم خریدمیکنه فقیر میشه مادرشم گفت بتوچه اون سالی بیاد تو هفته ای اینجا پلاسی خداازش نگذره خداارش نگذره سپردم دست خدا امیدوارم ب بدترین شکل ممکن عذابش بده 

باباهرچه تیکه بندازم بی محلی هم کنم ازرو نمیره از بدبختیه من شوهرم میمیره برااش

شوهر منم اوایل میگفت مگه چیه فکر کن خواهر خودته. ولی الان اسمش هم میاد راضی نیست بیاد خونمون.بس که بچه هاش و خودش عاصی مون میکنن. خیلی بی ملاحظه ست. بچه ها بی اجازه میرن اتاق وسایل بچه هامو بهم میزنن با کتاب دفتر پسرم بازی میکنن اصلا یه وضعی.

بهش محل نمیدم کمتر میاد. ولی با اون یکی خواهرشوهرام خوبم.این یکی نمیدونم چرا این مدلی شده

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه ات رو عوض کن دور شو از شوهرت بخواه سمج شو بری جای دیگه شهر دیگه محل دیگه صابخونه ای بده اجاره ب ...

باید ازاین استان برم خدا خداوندا تا کی باید تواین خرابشده بمونم باز صدرحمت ب مادرشوهرم ک آدمه این دیگه چ عفریته ایه حالا خوبه یخواهر شوهر دارم وگرنه چنتا  مثل این بودن من خودکشی میکردم 

باید ازاین استان برم خدا خداوندا تا کی باید تواین خرابشده بمونم باز صدرحمت ب مادرشوهرم ک آدمه این دی ...

فایده ای نداره.اونجوری ۱ هفته میاد پلاس میشه. خیلی سخت باهاش برخورد کن

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
2728
شوهر منم اوایل میگفت مگه چیه فکر کن خواهر خودته. ولی الان اسمش هم میاد راضی نیست بیاد خونمون.بس که ب ...

اونروز ۱۲ شب هس من خستم میگه هرکاریم بکنی هروقت دلم خاس میرم منم گفتم ثابت شده ای 

فایده ای نداره.اونجوری ۱ هفته میاد پلاس میشه. خیلی سخت باهاش برخورد کن

حیف ک شوهرم دوسش داره وگرنه بامانش مینداختمش حیاط اتیشش میزدم بخدا یکم انقافم خوبه ادم باید خدارم بالا سرش ببینه من ازش شوهرقبلیم جدا شدم هی میکوبه سرم خوب چیمیکردم وقتی بهم خیانت کرد نباید جدامیشدم اونسری دعواکردم باهاش بازاومده میگه خونع داداشمه

بابا درو باز نکن فوقش دیگه..انقدم حرص نخور

اخه خونه داداششه بقول خودش باو کن یا یبار اونومیکشم یاخودمو موندم انقد ک نامرده چطوری خدا ی زندگیه ارومو راحت بهش داده موندم چراااااااااا لعنت ب این زن خدا بزنه کمرش درم باز نکنم بابچش انقد صدام میکنن یجور ازپدرشوهرم خجالت میکشم اما مامانشم تحمل این دیو بچشو نداره اخه ازاینم میسوزم شوهرم دوسش داره یدونه هم شوهر افتاده گیرش ینی بزن تو سرش نونشوازش بگیر 

باباهرچه تیکه بندازم بی محلی هم کنم ازرو نمیره از بدبختیه من شوهرم میمیره برااش

وقتی اومد خونه مادرش تو لباس بیرون بپوش بشین در که زد مانتو روسری تنت کن بگو داشتم میرفتم 

یا اصلا برو بیرون همینکه دیدی داره میاد

شما برنامه بریز بیشتر وقتا خونه نباش 

شغل بگیر یا باشگاه برو یا کلاس زبان یا کلاس هنری یا پیاده روی یا خرید تا مدام بیاد پشت در

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ببین طفلک چقدر دلش پره و اذیت شده😕

اخه چ غلطی کردم عروس شدم اون از شوهرم ک میگه مامان بابام پیرن دلشون واسم تنگ میشه خونه مستقل نمیگیره بریم اینجارو ازباباش خریده اینم از خواهرشوهره عفریتم خدا بدادم برسه دیگه خلو چل شدم نمیدونم چرا باید انقد عذاب روحی بکشم کی خدا صدامو میشنوه البته ناشکری نباشه هرچی داده شکرش امیدوارم زودتر ی راه نجاتی پیداکنم ازاین خونه بریم 

2706