2733
2734

خواهرشوهرعوضیم همشیه میاد خونم یخچالمو میگیرده اصلن خیلی بیشعوره کلن کارش تو زندگیه همه دخالت میکنه خدالعنتش کنه یدونه دارم ولی ب اندازه ی ۱۰۰ تا خواهرشوهر حریفه خودش چقدراحته از خونواده ی شوهرش کسی کاری بکارش نداره ازبس سگ صفته شوهرشم میترسه ازش عین چی فضولم هس ینی پیشش ندانسته یحرفی بزنی اون حرفو سیصد بار پیش هرکسو ناکس تکرارمیکنه تا آبروی ادمو ببره خیلی پرو هس از صب میاد ب بچه ی کثیفش تا شب اینجاس بگو گم شو برو دیگه خیلی منو عذاب روحی روانی میده خدا ب زمین گرمش بزنه بمن میگه هرچقدرم خسته باشی یابیحوصله من  دیرمیرم خونم مثلاک بامن خیلی جوره راحته دیگه بشوخی میندازه این حرفارو میگه بهم منم تیکه هم بندازم ازرونمیره گم بشه بره بیرون مادرشم ازش بدش میاد نمیخاد مادرش اذیت بشه میاد خونه من خداازش نگذره ک صلب اسایش کرده ازم هفته ای یبار میاد ب اندازه ی تمام عمرم حرص میخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله ینفرم بیاد ارامش اونو ازش بگیره سنگدل لعنتی بیشعور خوب بگو مادرت حوصلتو نداره چرا ازصب لنگرمیندازی ک مجبور بشی بیایی خونه من بمونی ۲ ساعت بمون گم شو برو دیگه خاکتوسر مادرش بااین بچه تربیت کردنش 

2728

وای چقدر بدو بیراه می گی آروم باش

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
2738

هووووف ما هم یکی از اینا داریم .حتی خواهرای خودش راضی نیستن بره خونشون. بس که خبرچینی میکنه و دربند بچه هاش نیست. هرجا میره بعدش تو اون خونه جنگ میشه خبرای خونه رو میره همه جا پخش میکنه.

سرسنگین شو باهاش. کم محلیش کن. وقتی زنگ زد بیاد بگو نیستم و بپیچونش

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
انشالله ینفرم بیاد ارامش اونو ازش بگیره سنگدل لعنتی بیشعور خوب بگو مادرت حوصلتو نداره چرا ازصب لنگرم ...

خوب بهش بگو کمتر بیا رک و راست، مشکل از خودته که حد و مرزشو نشونش نمیدی البته ببخشا

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .
چقد غر زدی🤫🤫

اخه خودش میاد خونه کثیف میکنه برمیداره هرچی باسه میخوره انگارک خونه خودشه منم هیچ حساب نمیکنه بی محلی هم بکنی از رونمیره وااای شرایطشو داشتم ازاین شوهرمم جدا میشدم راحت زندگی میکردما

هووووف ما هم یکی از اینا داریم .حتی خواهرای خودش راضی نیستن بره خونشون. بس که خبرچینی میکنه و دربند ...

باباهرچه تیکه بندازم بی محلی هم کنم ازرو نمیره از بدبختیه من شوهرم میمیره برااش

دو بار که در باز نکردی حساب کار دستش میاد

من رمز خوشبختی واقعی را چشیده ام، باید حال را دریابی، نه اینکه همیشه افسوس گذشته را بخوری و فکر آینده باشی. باید قدر لحظاتی را که در اختیار داری بدانی( جروشا ابوت )
2706