2737
2734
عنوان

از مادرشوهرم متنفرم

2762 بازدید | 145 پست

دیشب مهمانی دعوت بودیم مادر شوهر و خواهرشوهرمم دعوت بودن از همون اول خودشون و گرفته بودن برام تو مهمونی خودمونی خانم چادر مشکی دور صورتش پیچیده بود تا من و دید خودش گرفت با سردی سلام کرد چهار بار به دومادشون سلام کردم جواب نداد انگار من دشمنشونم

بعد هم خواهرشوهر بیشعورم یه لحظه بلند شدم رفتم آشپزخونه اومد نشست پیش شوهرم یه پوزخند کثیف هم رو لبش بود

مادرشوهرم برای شام باورتون نمیشه می گفت نمیخورم بعد بشقابو برداشت رفت تو حیاط. حتی فامیلشون گفت چرا اینجوری میکنه چقدر عصبانیه 

روز مادرو بهش تبریک نگفتم

صاحب خونه دارن خانوادمو میندازن بیرون بخاطر اینکه خانم بهشون گفت باید جهیزیه بخرید اونا هم از پول پیش برداشتن

خدا لعنتش کنه

خدابزرگه وبصیر بسپرشون ب خود خدا

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با خودت یکاری کن که سر ازدواج با همچین آدم و خانواده ای داری کمر پدر و مادرت و میشکنی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

چقد نامرد مادرشوهرت بخاطر جهیزیه چرا باید مامان بابات اذیت بشن.بیشعورا

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706