2726
عنوان

مرکز ناباروری تو تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 35 پست
چرا دیگه نمیری قم؟ منم چند ساله درگیر نازایی ام دنبال جای خوبم

ازقزوین میرم سه شنبه باید برم ولی بخاطر کرونا احتمالا نرم...

جادش خرابه...شایددیگه نرم برم تهران

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمت میکرو چقدره؟ دکتراش کیاهستن؟

من انجام دادم 

واسه آي وي اف أزم ٦مليون ٥٠٠گرفتن

كه هم پانكچر شد هم انتقال

ميكرو بك مليون بيشتر

من ٩روز انتقال دادم 

دعا كنيد مادر بشم 

دكتراي هيلي خوبي داره

دكتر من هما بهرامي بود

2728
علت نازایی هاتون چیه بچه ها؟؟؟ 

مشکل خاصی ندارم یخورده تنبلیه

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
من انجام دادم  واسه آي وي اف أزم ٦مليون ٥٠٠گرفتن كه هم پانكچر شد هم انتقال ميكرو بك مليون بي ...

خیلی خوبه قیمتش

قم گفته ۱۰تومن تموم میشه

ان شاءالله مادربشی عزیزم انتظارخیلی سخته درکت میکنم

قزوین خودش پر کروناست

🤣🤣🤣🤣

بیرون نمیرم همش خونه م

خوب اونکه چیزی نیست . اگه مثل من آندومتریوز داشته باشی چی میگی پس ‌ فیبرومم دارم

چیزی نیست ولی شش ساله نمیشه☹

ازقیمت میکروش توابن سینا خبردارید؟ صارم دوستم میرفت راضی نبودمیگه فقط پول میگیرن

اره منم دکتری که میرم میگه نرو‌صارم 

میگه اگه خصوصی میری برو لاله

دولتی شریعتی

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
اره منم دکتری که میرم میگه نرو‌صارم  میگه اگه خصوصی میری برو لاله دولتی شریعتی

لاله دکتر افلاطون عروسش اونجام فقط پول و میشناسن من رفتم الکی ب من گفت pgdی عالمه هزینه کردم ک بعد فهمیدم اصلا نیاز نبوده وقتی زوجین مشکل ژنتیکی ندارن، تو پستام هم هست برو بخون خیلی ها رو مثل من سر دونده بودند اصلا اونطرفا نرد

لاله دکتر افلاطون عروسش اونجام فقط پول و میشناسن من رفتم الکی ب من گفت pgdی عالمه هزینه کردم ک بعد ف ...

اع

کجا بریم اخه؟😣😣😣

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2706