2726
عنوان

از تنهایی جلوی در بالکن نشستم 😔عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3119 بازدید | 212 پست
من خیلی وقته دور و بری هامو شناختم همون موقع ک پام تو گچ بود جز شوهرم و یکی از دوستام کسی بهم سر نزد ...

منم بچم دم عید سقط شد مادرشوهرم شب امد پیشم ببینه بچه به چه علتی سقط شده و آیا باز بچه دار می شم!!

صبح زود بلند شد گفت ساعت ۱۰ سال تحویله باید برم خونم باشم تو هم زنگ بزن خانواده ات بیان پیشت!!  حالا منم کلی درد و خونریزی داشتم!!!  بعد که رفت به این فکر کردم که تموم این ۶ سالی که عروسشون بودم اونها رو خانواده خودم می دونستم و همه سال تحویل ها می رفتم تا پیششون باشم!! چقدر از این حرفش بدم امد!!   انگار حس کردم تا وقتی باعث خوششیشون هستم باید اونجا باشم ولی وقتی مشکل دارم راحت از خانواده پرتم می کنند بیرون!!!

الان دیگه چند سالی هست سال تحویل نمی رم اونجا!!  

شب ک میشه بهتر میشم دم غروب خییلی بده لعنتی ..اگ این بیماری نبود میرفتم حرم...

همون جایی که الان نشستی تسبیحتو بردار صلوات بفرست بهت قول میدم حالت خوب میشه . اگه دعای مشلول رو با معنی فارسی  بخونی که دیگه عالیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشمممم...کجا ؟عاشقی؟

چشمت بی بلا. آره عاشقیم هردو الان ی مشکلی براش پیش اومده قراربود تو این روزا بیان خواستگاری اما این مشکل لعنتی نذاشت خیلی نگران شم داغونه بیچاره کاش همه چی با پول حل میشد غصه ماشین نداشتتو نخور عزیزم کنار هم بودن خیلی باارزشه

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
2728

منم مثه تو

ما فقط روزاى تعطيل كنارهميم چون شاغليم

الان زنگيدن بهش بيل ميكانيكى تو چاه گير كردع بچه ها دعا كنيد شوهرم مشاور پروژع بود حالا شوهرم ضرر مالي كنه هم بجهنم

ميترسم چاه نفته منفجر بشه روستاها اطرافش نابود ميشن😭استرس شديد دارم 

ای دریغا......  ای دریغا..... از جوانی .....از جوانی.....

من امروز احساس زیبایی میکنم باورم نمیشه بعد اینهمه سال ۹۰درصد جوشام رفتن یعنی همش رفتن فقط جاش مونده   پوستم روشن شده وای منو اینهمه خوشبختی مهاله  

بخدا همینقد قانعم ب زندگی  

هوم از دلمم ک نگم دل نی مثه قبرستون بزرگیه ک هیشکی توش پا نمیزازه همش خاک میخوره کلا افسردم  ولی قانع 

💚
چشمت بی بلا. آره عاشقیم هردو الان ی مشکلی براش پیش اومده قراربود تو این روزا بیان خواستگاری اما این ...

اهان انشالله ک بهم میرسین صبر داشته باش...من غصه نمیخورم اون غصه میخوره همش خودشو سرزنش میکنه ک چرا تو ارزونی فروخت

یعنی امیدی هست ؟

اره فقط زیاد سخت نگیر من خودم ک طلا نخاستم خیلی هم وسایل و اینارو ارزون انتخاب کردم زودی عروسی گرفتیم عروسیمم خیییلی خیییلی ساده بود ولی خداروشکر راحت شدیم بهم رسیدیم 

2706